Nickzzz

Danger Den: Αποσύρεται από την αγορά του PC modding

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Danger Den: Αποσύρεται από την αγορά του PC modding]http://reviews.hwbox.gr/news/dangerden.jpg[/NEWS_IMG]Η γνωστή εταιρία σε θέματα watercooling και PC modding, Danger Den, με μία ξαφνική ανακοίνωση αναφέρει οτι αποφάσισε να διακόψει την λειτουργία της. Η ανακοίνωση έγινε από κορυφαία στελέχη της εταιρίας ενώ δεν δώσαν καμία εξήγηση γιατί γίνεται αυτό εκτός από την αναφορά οτι θέλουν να επικεντρωθούν σε άλλα ενδιαφέροντα. Για αυτό το λόγο η εταιρία προχωρά σε ξεκαθάρισμα του στόκ της δίνοντας όλα της τα προϊόντα με έκπτωση 75% μέσω του online μαγαζιού της με τελευταία μέρα διάθεσης την Δευτέρα 5 Νοεμβρίου.

<div style="border-radius: 10px; background-color: #444; width: 900px; box-shadow: 5px 5px 12px #777; margin: 0px auto; padding: 10px;">Μετά από δώδεκα χρόνια φτάνουμε στο τέλος. Είναι καιρός να ασχοληθούμε με νέα πράγματα για αυτό και η εταιρία κλείνει. Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξη σας όλα αυτά τα χρόνια, ήταν ευχάριστο να είμαστε μέρος της modding κοινότητας. ~ Dan, Jeremy, Dennis και Rokk

</div>

[img_ALT=Danger Den: Αποσύρεται από την αγορά του PC modding]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/46515092ca2f180c7.jpg[/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μου αρεσαν τα προιοντα της.

Χεχ... πράγματι, μερικά κομμάτια ήταν ότι να 'ναι:

Danger-Den-Launches-Nvidia-GTX-590-Waterblock-2.jpg

αλλά και πάλι, είχε βγάλει και σωστά κομμάτια στο παρελθόν.

Link to comment
Share on other sites

Από τις παλιές εταιρίες στην υδρόψυξη.. Ούτε εμένα μου άρεσαν τα προϊόντα της από άποψη Design.. παρόλα αυτά είναι δυσάρεστο να ακούς ότι μια εταιρία κλείνει είτε σου αρέσουν τα προϊόντα είτε όχι.. ελπίζω τουλάχιστον οι εργαζόμενοι να μην μείνουν στον δρόμο..!

Link to comment
Share on other sites

Αλλα ενδιαφεροντα;;;

Δηλαδη;

Κριμα παντως... Οταν μια εταιρεια δεινοσαυρος που ειχε καποια εποχη τεραστεια επιρροη στην αγορα κλεινει!

Να σημειωθει οτι η danger den ηταν η εταιρεια που εκανε την υδροψυξη κατι mainstream!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now