AgMa

Hw pts pentium 4 s478

Recommended Posts

Παιδιά, μόλις ανέβασα στο hwbot ένα σκοράκι απ' το κατεβαστήρι μου στο spi 1M.Παραλίγο να ανάψω και τσιγάρο μέχρι να τελειώσει αλλά anyway :)... .Το έβαλα με σκοπό να πάρω κανένα πόντο σαν παλιό hw αλλά δεν βλέπω φως στην υπόθεση.Μόνο 0.1 pts;

Οι πόντοι ανεβαίνουν ανάλογα την θέση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μόλις ανέβασα στο hwbot ένα σκοράκι απ' το κατεβαστήρι μου στο spi 1M.Παραλίγο να ανάψω και τσιγάρο μέχρι να τελειώσει αλλά anyway :)... .Το έβαλα με σκοπό να πάρω κανένα πόντο σαν παλιό hw αλλά δεν βλέπω φως στην υπόθεση.Μόνο 0.1 pts;

Οι πόντοι ανεβαίνουν ανάλογα την θέση;

Πολύ πρόχειρα σου γράφω πως οι πόντοι δεν έιναι ανάλογα την θέση μόνο, αλλά ανάλογα και το πόσο δημοφιλές έιναι το καθε benchmark και το κάθε hardware. Το λινκ που σου έδωσε ο Τάσος τα λέει όλα αναλυτικά αν και νομίζω θα μπερδευτείς.

Άμα μπεί ο George_O/C μέσα μπορει να στα εξηγήσει όλα απ'έξω και ανακατωτά (έχει έτοιμο κέιμενο ήδη :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Σε κατηγορίες που δεν είναι δημοφιλείς (δηλ. π.χ. συνολικά 30 submissions λέμε τώρα) αν δώσεις αποτέλεσμα στη πρώτη πεντάδα τότε κάτι παίρνεις... Αλλιώς 0.1 μόνο... Αντίθετα αν δώσεις αποτέλεσμα μέσα στα 100 πρώτα της 8800 GT 512 παράδειγμα, μπορεί να πάρεις μέχρι και 20 Hw points... Αν κανείς απο την ομάδα σου δεν έχει ψηλότερο σκόρ τότε θα πάρεις βαθμούς και για την ομάδα...

Χοντρικά αυτά...

Τα παραπάνω που σου έδωσε ο Τάσος και ο Γιώργος τα εξηγούν όλα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now