Recommended Posts

Καλές γιορτές να χουμε. Εύχομαι το καινούργιο έτος να μας λυπηθεί ο Θεός και να σηκωθούμε ξανά στα 2........Δεν τη παλεύουμε άλλο στα 4.

Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη δοκιμασία μόλις ξεκίνησε :D

Σε ένα 24ωρο τελειώνει οπότε έχετε άπειρο χρόνο για να κάνετε like & share και να κερδίσετε την 2η σας συμμετοχή ;)

http://www.hwbox.gr/hwbox-xmas-contest-2012/19179-2i-dokimasia-facebook-like-share-05-12-2012-a.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεχάσετε ότι εκτός από like πρέπει να την κάνετε και share όπως ακριβώς έχω εξηγήσει.

Αλλιώς δεν κερδίζετε συμμετοχή. Διαβάστε προσεκτικά τι σας ζητάμε να κάνετε!

http://www.hwbox.gr/hwbox-xmas-contest-2012/19179-2i-dokimasia-facebook-like-share-05-12-2012-a.html

προφανός δεν πρόλαβα αλλά δεν πειράζει....

χρονια πολλά σε όλους!!!!!

Γιατί δεν πρόλαβες ρει; Αφού είπαμε ότι η πρώτη δοκιμασία ισχύει καθ' όλη την διάρκεια του διαγωνισμού. Η πρώτη δοκιμασία ζητούσε να κάνετε ένα post εδώ στο thread για να πάρετε την πρώτη σας συμμετοχή. Πράγμα που έκανες ήδη μόλις τώρα :P Οπότε έχεις ήδη 1 συμμετοχή :)

Πριν από λίγο ανέβασα την δεύτερη δοκιμασία η οποία λήγει αύριο στις 12 το βράδυ. Οπότε έχεις ένα ολόκληρο 24ωρο για να κερδίσεις την δεύτερή σου συμμετοχή.

Όλα αυτά τα έχουμε εξηγήσει στο πρώτο post, ρίξε τους μια ματιά για να μην μπερδεύεσαι :)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχουμε δύο έγκυρες συμμετοχές για την 2η δοκιμασία. Δύο άτομα την έκανα like & share γράφοντας το nickname που χρησιμοποιούν εδώ στο HwBox.

Διαβάζετε προσεκτικά τι σας γράφουμε στα threads των δοκιμασιών μέσα :P

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική σημείωση:

Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα με κάποιες συμμετοχές. Ορισμένοι από εσάς έχετε κλειστά τα Privacy Settings σας για τα public shares, οπότε δεν μπορούμε να δούμε τα nicknames σας για να σας δώσουμε την συμμετοχή. Σας παρακαλούμε λοιπόν όλους, εκτός από like & share, να κάνετε ένα post κάτω από την φωτογραφία στο wall με το nickname σας στο HwBox, για να μπορέσετε να πάρετε την συμμετοχή!

Κάνω update και στο thread της δοκιμασίας για να μην υπάρχουν περαιτέρω πρόβλημα. Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Φτου ρε γαμώτη...και μου έλεγε η μαμά μου: "Ανοιξε βρε ενα λογαριασμό στο facebook να γίνεις άνθρωπος". Που να την ακούσω εγώ. Νατα τώρα που μου χρειάστηκε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now