Recommended Posts

για καποιον που δεν εχει ασχοληθει ποτε με προγραμματισμο(την ιστορια του τουλαχιστον) ισως ειναι δυσκολο... γιατι υπαρχουνε πολλες γλωσσες... αν και τις περιοριζει κατα πολυ η ερωτηση οπως δινεται...

εγω ρωτησα για πλακα αρκετους φοιτητες στη σχολη μου (CSD) κανεις δε το ηξερε...

και απλη αναζητηση στο google δε νομιζω να δωσει αμεσα την απαντηση

ειχα ασχοληθει το 1982 με την εν λογω γλωσσα στον αθανατο....θειο

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οι Γερμανοί έπρεπε να μιλάνε μια ποιο νορμάλ γλώσσα. Λες και τους έχουν πιάσει από το λαιμό και τους πνίγουν όταν μιλάνε.

Πες τα. Ακόμα κι όταν σου ζητάνε συγνώμη, λένε Εντσούλντιγκουνγκ. Ακούγεται τόσο ψυχρό.

Ενώ εμείς εδώ στην Ελλάδα είμαστε πιο θερμοί. Λες ΜΑΛΑΚΑ και γεμίζει το στόμα σου βρε αδερφέ.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν και καινούριο μέλος, σας ξέρω από παλιά και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στον φετινό διαγωνισμό!Από τη μεριά μου εύχομαι σε όλους χρόνια πολλά, καλές γιορτές και το 2013 να είναι δημιουργικό για όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη δοκιμασία, να φανταστώ, θα είναι "τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια", "ποιο είναι τ' ονομά σας" ή "πόσο κάνουν 1+1";

Link to comment
Share on other sites

Εύκολη δοκιμασία παράπονα ότι είναι εύκολη, δύσκολη δοκιμασία παράπονα ότι μας έφυγε ο τάκος στο ψάξιμο.

Καλοί είμαστε. I like ;)

Edit: Πότε αναμένουμε την συνολική ,μέχρι στιγμής, βαθμολογία ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now