Recommended Posts

612 τα βγάζει, ένα ένα τα φόρουμ.

Θέλεις screenshot?

Η απλή λύση είναι με ημερομηνίες, 2 search και τέλος. Έστω, δέχομαι ότι έχει bug το search, που δεν θα έπρεπε να με νοιάζει εμένα, αλλά θέλω να μάθω πως βγαίνουν 607, γιατί με οποιοδήποτε τρόπο κι αν ψάξω απλά ΔΕΝ βγαίνουν 607.

one to one page to page 612

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες που τα βρήκα 607 έκανα το εξής.

Έψαξα μόνο στο news για τα post που ξεκίνησε ο Αρκάς από την αρχή και παλαιότερα. Μου έβγαλε 500 είδα πιο ήταν το 500οστό.

Μετά ξανέψαξα τα από πριν από ένα εξάμηνο και παλαίοτερο και βρήκε 402.Βρήκα σε πιό σημείο των 402 ήταν αυτό που είχα βρει πριν τελευταίο έκανα μια αφαίρεση και έμειναν 107. Άρα 500+107=607. Μου ακουγόταν λίγο περίεργα κάτι άλλα νούμερα που έβλεπα 621,612 κτλπ αλλά είπα καλύτερα να περιμένω για την απάντηση και να δω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες που τα βρήκα 607 έκανα το εξής.

Έψαξα μόνο στο news για τα post που ξεκίνησε ο Αρκάς από την αρχή και παλαιότερα. Μου έβγαλε 500 είδα πιο ήταν το 500οστό.

Μετά ξανέψαξα τα από πριν από ένα εξάμηνο και παλαίοτερο και βρήκε 402.Βρήκα σε πιό σημείο των 402 ήταν αυτό που είχα βρει πριν τελευταίο έκανα μια αφαίρεση και έμειναν 107. Άρα 500+107=607. Μου ακουγόταν λίγο περίεργα κάτι άλλα νούμερα που έβλεπα 621,612 κτλπ αλλά είπα καλύτερα να περιμένω για την απάντηση και να δω.

Και γω έκανα το ίδιο :)

Link to comment
Share on other sites

Πάει και η 15η. Μου φαίνεται έχετε τύψεις που μας βάλατε δύσκολα μαζεμένα και τώρα βάζετε εύκολα.... :hehe:

Να σε κάψω Γιάννη, να σ'αλείψω λάδι.

...κυριολεκτικά στην δική σου περίπτωση!

:)...:)...:)...:)...:)...

Link to comment
Share on other sites

...κυριολεκτικά στην δική σου περίπτωση!

Μπα.... εγώ μόλις έπιασα το minimum των σωστών απαντήσεων για κλήρωση, χαλάρωσα. Δεν ψάχνομαι για το ultrabook (είπαμε Intel=μπλιαχ :hehe:), αν και είναι πειρασμός δεδομένου ότι στο τέλος μόνο καμιά δεκαριά θα έχουν πιάσει τις 28 σωστές απαντήσεις που χρειάζονται. Αρκετά άγχη έχουμε. Τον διαγωνισμό εδώ απλά τον απολαμβάνω

:D...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ξεραθει στα γελια

παντως εξυπνες ερωτησεις

παναθεμα την εχασα την σημερινη απο κουταμαρα

κριμα που δεν εχουμε 2η ευκαιρια

βιαστηκα

2η φορα που την παταω την τριτη θεωρειται μαματσιτα

Edited by subzero
Link to comment
Share on other sites

Μπα.... εγώ μόλις έπιασα το minimum των σωστών απαντήσεων για κλήρωση, χαλάρωσα. Δεν ψάχνομαι για το ultrabook (είπαμε Intel=μπλιαχ :hehe:), αν και είναι πειρασμός δεδομένου ότι στο τέλος μόνο καμιά δεκαριά θα έχουν πιάσει τις 28 σωστές απαντήσεις που χρειάζονται. Αρκετά άγχη έχουμε. Τον διαγωνισμό εδώ απλά τον απολαμβάνω

:D...

Στον διαγωνισμό πέρυσι ,αν θυμάμαι καλά, στην ψηλότερη κατηγορία ήταν 3 άτομα.Οπότε καμιά δεκαριά φέτος δεν το βλέπω πιθανό.

Αλλά από τη στιγμή που είναι for fun αυτό είναι το νόημα πρωτίστως. Να περάσουμε καλά.Θα έρθουν και τα δώρα κάποια στιγμή.:P..

Link to comment
Share on other sites

Στον διαγωνισμό πέρυσι ,αν θυμάμαι καλά, στην ψηλότερη κατηγορία ήταν 3 άτομα.Οπότε καμιά δεκαριά φέτος δεν το βλέπω πιθανό.

Αλλά από τη στιγμή που είναι for fun αυτό είναι το νόημα πρωτίστως. Να περάσουμε καλά.Θα έρθουν και τα δώρα κάποια στιγμή.:P..

25 ατομα ηταν περισυ

http://www.hwbox.gr/hwbox-xmas-contest-2011/14589-hwbox-xmas-contest-2011-geniki-bathmologia.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now