Recommended Posts

Έλα ρε γκρίνιες όλοι σας! Λές και θα κρατήσω εγώ τα δώρα κάνετε!

Αφού ότι και να γίνει εσείς θα τα πάρετε! Μην γκρινιάζετε όλη την ώρα!

Ο μοναδικός που έχει δικαίωμα να με βρίσει είναι ο varachio που έιναι σε καράβι και δεν

εχει καλή σύνδεση! :P

Link to comment
Share on other sites

Οπότε κάποιος μπορεί να πάρει μέχρι 10 πόντους;

Ωπ άκυρο δεν το διάβασα σωστά την πρώτη φορά. Μέχρι 5. ΟΚ.

Οπότε.

Όλα τα review του 12 2 πόντοι. (το ερώτημα με τις χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες)

Τα μισά reviews του 12 5 πόντοι.

ΩΧ..... να δεις που θα ψάχνουμε όλα τα galleries...

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι λές? :P

1 πόντος το πρώτο σκέλος.

και 4 αμα βρείς και τις 10 από το 2ο σκέλος!

Άμα είσαι παρατηριτικός ίσως δεν χρειαστεί να δείς κανένα :hehe:

γιατι θα τις θυμάσαι απ'έξω :P

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις αγανάκτησα με τις χριστουγεννιάτικες και τις παράτησα? Ξέρεις πόσο μεγάλα είναι τα galleries από τα events? :hehe: Άσε που το σύστημα για να προχωρήσεις να δεις τις επόμενες φωτογραφίες είναι χαζό και σε γυρνάει στην αρχή

Link to comment
Share on other sites

έχω μια ιδέα :

του χρόνου , με το καλό , αν ξαναγίνει διαγωνισμός (που ελπίζω να είμαστε ολοι καλά κ να ξαναγίνει), θα βάλετε ένα άτομο απο τη διαχείρηση (αυτόν που ψάχνετε αφορμή για να τον βασανίσετε κ να βγάλετε το άχτι σας , κατα προτίμηση τον πιο σωματώδη ... ο λόγος γίνεται σαφής παρακάτω ) ο οποίος θα υποβάλεται σε όλες τις δοκιμασίες πριν δημοσιευτούν σε εμάς . αν περνάει αλώβητος τη δοκιμασία (χωρίς να χρειαστεί γυαλιά ή τρελογιατρό και χωρίς να σας πλακώσει στις φάπες) τότε θα δημοσιεύεται .

πως σας φαίνεται Κε Γορίλαε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις αγανάκτησα με τις χριστουγεννιάτικες και τις παράτησα? Ξέρεις πόσο μεγάλα είναι τα galleries από τα events? :hehe: Άσε που το σύστημα για να προχωρήσεις να δεις τις επόμενες φωτογραφίες είναι χαζό και σε γυρνάει στην αρχή

Άσε έξω τα events (OMG). Δεν είναι εκει μέσα οι pics. TIP :hehe:

έχω μια ιδέα :

του χρόνου , με το καλό , αν ξαναγίνει διαγωνισμός (που ελπίζω να είμαστε ολοι καλά κ να ξαναγίνει), θα βάλετε ένα άτομο απο τη διαχείρηση (αυτόν που ψάχνετε αφορμή για να τον βασανίσετε κ να βγάλετε το άχτι σας , κατα προτίμηση τον πιο σωματώδη ... ο λόγος γίνεται σαφής παρακάτω ) ο οποίος θα υποβάλεται σε όλες τις δοκιμασίες πριν δημοσιευτούν σε εμάς . αν περνάει αλώβητος τη δοκιμασία (χωρίς να χρειαστεί γυαλιά ή τρελογιατρό και χωρίς να σας πλακώσει στις φάπες) τότε θα δημοσιεύεται .

πως σας φαίνεται Κε Γορίλαε?

Ποιος έιναι ο πιο σωματώδης? Ο Γιωργάκης? ή ο ΑΝ7? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το σύστημα για να προχωρήσεις να δεις τις επόμενες φωτογραφίες είναι χαζό και σε γυρνάει στην αρχή

Στην αρχή γυρνάει μονο όταν τελειώσουν οι φωτογραφίες!

Μάλλον κάτι δεν πατάς σωστά γιατί εμενα με τα βελάκια λειτουργεί μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εικόνα που την έχω βρει σε 2 reviews. Τι κανουμε σε αυτή την περίπτωση;

Η γράφεις και τα δύο ή το ένα. Αλλά για να υπάρχει σε 2 όποιο και να βάλεις σωστό θα πιαστεί! Εάν δεν υπάρχει όμως? :)...

Επίσης, εννοείται πως άμα κάνετε λαθάκι μέσα στα 10 πρώτα, ακόμα και όλα τα 10 δέυτερα να βρείτε δεν θα πάρετε πόντο ουτε καν για το πρώτο :)...:)...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μία μικρούλα βοήθεια - ποιό είναι το τελευταίο review του εν λόγω εξάμηνου; Θα μας φάει όλο τον χρόνο, μην κοιτάμε και ως την αρχή του έτους...

Link to comment
Share on other sites

εύκολη και η σημερινή ερώτηση βρήκα 10 so far

Αχα! Σου την είχα στημένη εσένανε με το τουφέκι στην γωνία!

Απλά ήθελα να σε ρωτήσω αφού είναι όλες έυκολες από την πρώτη ημέρα

γιατί είσαι στην θέση 76 με μόλις 7 πόντους (no ofense) :hug:..

Link to comment
Share on other sites

αααααααα....εντάξει τότε!

Έχασες 1 που ήταν παλιά! :P

1-2 που δεν πρόλαβες :P

7 που έχεις και 3 αυτά 10!

Και άλλα 9 μέχρι τα 19?

Πωωωω 9 ευκολάκια έχασες ρε συ :P Κρίμα!

Κοίτα κακομοίρη μου μην χάσεις και την σημερινή που λές ευκολάκι γιατί θα έρθω στην Κύπρο να σε βρώ. . . :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να γίνω το λεξικό σας, αλλά κάποια πράγματα βγάζουν μάτι...

HwBox XMAS Contest 2012: Γενική Βαθμολογία

"ΔυστΗχώς δεν έχει κανείς! "

(Ποτέ δεν άντεξα αυτή τη ρετσινιά του πληροφορικάριου που δεν ξέρει να γράφει σωστά και μου έχει μείνει ψυχολογικό. Συγχωρέστε με...)

Link to comment
Share on other sites

^ Η μισή Δ.Ο. είναι απόφοιτοι ΠΙΚΠΑ, και αυτοί να φανταστείς είναι οι μορφωμένοι που ανήλθαν την κλίμακα και πιάσανε τα πόστα, σαν εμένα λόγου χάρη. Έχουμε και άλλους, χειρότερους, που υπογράφουν με σταυρό και χρησιμοποιούμε μόνο για να δέρνουν, να φέρνουν το LN2 και να τραγουδάνε τα τελειώματα στα verse των U2 - ξέρεις εκείνα τα οοοουυυυυ σαν των λύκων -. Καλά παιδιά και δεν τους κολλάμε κι όλα και ένσημα.

Γιατί στα λέω όλα αυτά; Εεε να συναισθανθείς βρε αδερφέ την κατάσταση και να κάνεις τα στραβά τα μάτια σε κανένα ορθογραφικούλι... :hehe:

/το διορθώνω, το διορθώνω. Καλά έκανες. Thx για το headsup :T:

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

^ Η μισή Δ.Ο. είναι απόφοιτοι ΠΙΚΠΑ, και αυτοί να φανταστείς είναι οι μορφωμένοι που ανήλθαν την κλίμακα και πιάσανε τα πόστα, σαν εμένα λόγου χάρη. Έχουμε και άλλους, χειρότερους, που υπογράφουν με σταυρό και χρησιμοποιούμε μόνο για να δέρνουν, να φέρνουν το LN2 και να τραγουδάνε τα τελειώματα στα verse των U2 - ξέρεις εκείνα τα οοοουυυυυ σαν των λύκων -. Καλά παιδιά και δεν τους κολλάμε κι όλα και ένσημα.

Γιατί στα λέω όλα αυτά; Εεε να συναισθανθείς βρε αδερφέ την κατάσταση και να κάνεις τα στραβά τα μάτια σε κανένα ορθογραφικούλι... :hehe:

Αχαχαχα! Γελάω εδώ και 10 λεπτά! χαχα! :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Μπα σε καλό σου βραδιάτικα!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now