Recommended Posts

η δευτερη ειναι μαμισι

γοριλλα στανταρ θα μου κανεις δωρω γυαλια

υπαρχει περιπτωση να μας πεις τι υλικο ειναι η 2η

απο την 2η σειρα καλαι κολληση πλαστικο

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται σαν βοήθεια να σχολιάσω την εικόνα,επειδή την βρήκα, αλλά πιο πολύ σαν hint θα σου πω ότι δεν έχει καμία σχέση με καλάι.Στο λέω μόνο και μόνο για να μην κολλήσεις στην ιδέα και ψάχνεις φαντάσματα. Αν θεωρηθεί "μεγάλη βοήθεια" , που δεν πιστεύω ;) , ας το σβήσει όποιος mod παρακολουθεί.

Link to comment
Share on other sites

η δευτερη ειναι μαμισι

γοριλλα στανταρ θα μου κανεις δωρω γυαλια

υπαρχει περιπτωση να μας πεις τι υλικο ειναι η 2η

απο την 2η σειρα καλαι κολληση πλαστικο

και εγω σε αυτη κολλησα και το παρατησα... θα ψαξω αυριο παλι...

Link to comment
Share on other sites

Yup, όλες υπάρχουν. Σε κάποιες πρέπει απλά "να το δεις". Αν έχεις προσπεράσει την εικόνα χωρίς να έχεις δώσει προσοχή τότε δεν βρίσκονται με τίποτα. Είναι κανά δυο στη 2η κατηγορία που τις βρίσκεις είτε από τύχη είτε επειδή έχεις κάνει μεροκάματα σε CSI. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία καθώς είτε βάζεις το url του review και τους λες τη σελίδα είτε βάζεις το url της σελίδας εν τέλει το ίδιο είναι το αποτέλεσμα. Για καλό και για κακό γράψε από δίπλα και το νούμερο της σελίδας και είσαι οκ. Δεν είναι δα και κανάς κόπος.

Άσε που θα μπορέσουν να ελέγξουν για σωστές απαντήσεις πιο εύκολα βλέποντας το νούμερο δίπλα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά παραιτούμαι.

Η εικόνα 8 στο στην δευτερή δεκάδα απλά δεν υπάρχει πουθένα. :o..

Κόβω τα @@ μου εδώ και τώρα.

Ειναι η μοναδικη που εχω βρει απο τη 2η 10αδα....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η μοναδικη που εχω βρει απο τη 2η 10αδα....

ολες υπαρχουν η 2η απο την δευτερη δεκαδα μου εβγαλε την πιστη

αλλα την βρηκα μενει η 1 και η 5 απο την 2η δεκαδα

και τελειωνω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι 5 ποντους για μια ερωτηση, ωρε;

Ετσι σε συνδυασμο με μια δυσκολη ερωτηση το ΣΚ του στυλ: bonus μονο οποιος εχει την πιο τρομακτικη γκριματσα ή το καλυτερο σκορ στο pi , είναι σαν να ανεβαζετε τους 6 πρωτους της γενικης βαθμολογιας μια κατηγορια παραπανω - στην κατηγορια με τον φορητο - και τους αλλους που καναν 1-2-3 λαθη παραπανω τους αφηνετε εκτος.

Δεν λεω, εμεις θα τα παρουμε τα δωρα, αλλα τουλαχιστον δεν θελω να παιδευομαι για να μπω στην 1η κατηγορια αν δεν υπαρχει πιθανοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια χωρις πλακα εχω σκαλωσα να διαβαζω τα reviews (και παρολου που τις τελειωσα τις εικονες) εντυπωσιαστηκα απο 2 πραγματα : 1. ποσο καλα reviews εχει το site !! 2. Πως στο καλο το ανακάλυψα μολις τους τελευταιους μηνες !?

Ευχαριστουμε παιδες ανεξαρτητως κληρωσης ...

ΥΓ. Το κακο ειναι οτι με μπριζωσατε να αναβαθμίσω γιορτινιάτικα το PC ....αμαν...!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η μοναδικη που εχω βρει απο τη 2η 10αδα....
:D... Maximus V Extreme :D...

εεεεε ο καλος ο κλοκας για τετοια πραγματα παιζει

τουλαχιστον μπας και ξεσκουριασει το κασκε:call:..:call:..:P..:P..:P..ιντ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now