Recommended Posts

και οχι μονο... εγω εριχνα ελιες ολη μερα και σκεφτομουνα τη 2η φωτο απο το 2ο γκρουπ :hehe: ... χτες την εψαχνα 3 ωρες... τωρα τη βρηκα σε 10 λεπτα... Επιτελους ανασταση(αν και εχουμε Χριστουγεννα :P )

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα 2 φωτογραφίες για 3 ώρες μπαίνω παίζω 2 ώρες far cry και σε 5 λεπτά της βρήκα!

Αποτέλεσμα: το far cry 3 σου ανοίγει τα μάτια.. :hehe:

μπααα εγω εβαλα λιγο youpo =landia και τις βρηκα αμεσως

το οφθαλμολουτρο ξεστραβωνει και ανοιγει τα ματιαα:)...:)...:)...:handshake...:handshake...:handshake...:handshake...

Edited by subzero
Link to comment
Share on other sites

και οχι μονο... εγω εριχνα ελιες ολη μερα και σκεφτομουνα τη 2η φωτο απο το 2ο γκρουπ :hehe: ... χτες την εψαχνα 3 ωρες... τωρα τη βρηκα σε 10 λεπτα... Επιτελους ανασταση(αν και εχουμε Χριστουγεννα :P )

Πάλι ελιές ρε ανώνυμε;;; Και μετά σου λέει ευλογημένος καρπός :cussing:.

Η 6η μου έχει φάει την ψυχή...

Link to comment
Share on other sites

Πάλι ελιές ρε ανώνυμε;;; Και μετά σου λέει ευλογημένος καρπός :cussing:.

Η 6η μου έχει φάει την ψυχή...

axaxaxaxaxa παλι παλι ... ριχνω ηδη 3 βδομαδες και θελω κανα μηνα να τελειωσω...

δουλεια δεν ειχε ο πατερας μου και φυτευε ελιες...

την 6η δες τη σχηματικα... απο τα σχηματα θα τη βρεις...

Link to comment
Share on other sites

Ο έλεγχος των email για την 19 πρέπει να είναι λίγο πόνος. Ειδικά σε αυτούς που στείλαν 20 link. Εγώ όταν έλεγχα το δικό μου βαρέθηκα στην μέση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Παίδες συγνώμη που σας παιδεύουμε κάπως αλλά θέλω να σας γράψω 2-3 πραγματάκια :)

Επειδή διαβάζουμε όλα τα σχόλια και τα πμ και λαμβάνουμε σοβαρά υπόψιν αυτά που λέτε θέλω να σας γράψω το εξής.

Τον διαγωνισμό τον κάνουμε για να σας ευχαριστήσουμε με κάποιον τρόπο που μας βοηθάτε ενεργά

με την συμμετοχή σας στο forum όλο το χρόνο.

Το κέρδος μας θα είναι εάν από τους 200-300 που πήρανε μέρος, μείνουνε στο site για το 2013

έστω το 1%, δηλαδή 2-3 άτομα (όπως έγινε και πέρυσι)!

Ούτε λεφτά θα βγάλουμε απο διαφημίσεις με μερικά παραπάνω clicks, ούτε θα κερδίσουμε κάτι παραπάνω

από αυτά που ήδη έχουμε, οπότε hold your horses pls :)

Το πιο απλό θα ήταν να τα βάλουμε όλα σε ένα ποστ και να πούμε όποιος ποστάρει μπάινει σε κλήρωση, αλλά είναι ξενέρωτο και δεν έιναι στο στύλ μας :D

Εάν βάζαμε "Overclocking Quests" μόνο που ζητάνε μερικοί, δεν θα είχε νόημα για την πλειοψηφία (όπως έχει γίνει).

Εάν βάζαμε μόνο "google questions", θα παραπονιόσασταν πως θέλετε κάτι άλλο ή ότι είναι εύκολο (όπως έχει γίνει).

Εάν βάζαμε "hwbox search questions", θα παραπονιόσασταν για κάτι άλλο (όπως έχει γίνει και αυτό).

Δεν λέω, κάποιοι έχουν σοβαρούς λόγους για να παραπονιούνται και είναι κατανοητό και φυσικά αποδεκτό,

αλλά δεν μπορουμε να αλλοιώσουμε τον διαγωνισμό για να είστε όλοι χαρούμενοι. Βάζουμε λίγο απ'όλα για να είστε όλοι χαρούμενοι :)

Όσον αφορά τα δώρα και τους πόντους που δίνουμε σε κάθε δοκιμασία, προσπαθούμε να σας δώσουμε ώθηση

να ανεβείτε όσο το δυνατόν περισσότεροι στην πρώτη κατηγορία, όποιος ασχολείται προχωράει! Εάν κάτσει η βάρκα

βάζουμε δοκιμασία με περισσότερους πόντους, εάν όχι με 1.

Ε μην μας λέτε τώρα ότι σπρώχνουμε τους πρώτους και αφήνουμε τους άλλους απ'έξω! :) Είπαμε να παραπονιέστε,

αλλά εσείς έχετε εκτροχιαστεί εντελώς :D

@subzero μην βρίζεις :D

Link to comment
Share on other sites

Ε μην μας λέτε τώρα ότι σπρώχνουμε τους πρώτους και αφήνουμε τους άλλους απ'έξω!

Διαμαρτύρομαι διότι είναι προφανές ότι σπρώχνεται τους πρώτους....κάτσε να δω λίγο....Α! ναι... 54 (είμαι 55ος μέχρι ενημέρωσης της βαθμολογίας οπότε και θα κατέβω καμιά 30αριά θέσεις :hehe: ).

Πωπω..... τελικά θα μαζέψω τόσους βαθμούς όσους η.... ΑΕΚ

:$..

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη θα έπρεπε απλά να δείτε πόσους πόντους δίνονται σε κάθε στυλ δοκιμασίας που βάζετε.....

2/19 ίδιου στύλ δοκιμασίες (που αφορούσαν ανελέητο -βαρετότατο ψάξιμο φωτογραφιών σε νήματα του φόρουμ κατά την προσωπική μου άποψη) που δίνουν 7 πόντους σε σύνολο πόσων πόντων;

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη θα έπρεπε απλά να δείτε πόσους πόντους δίνονται σε κάθε στυλ δοκιμασίας που βάζετε.....

2/19 ίδιου στύλ δοκιμασίες (που αφορούσαν ανελέητο -βαρετότατο ψάξιμο φωτογραφιών σε νήματα του φόρουμ κατά την προσωπική μου άποψη) που δίνουν 7 πόντους σε σύνολο πόσων πόντων;

Συνήθως τα ΣουΚου, ότι δοκιμασία και να βάλουμε δίνουμε 2 πόντους για την σωστή/ολοκληρωμένη απάντηση :)

To 5άρι τώρα το δώσαμε για να πάρετε ένα boost :)

Έτυχε να έιναι ιδίου στυλ οι ερωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση που θα θεωρηθεί σωστή θα είναι του στυλ moustakalis7, 450!!

..Και που ξέρουμε οτι η π.χ.SOUZI69 δεν είναι στην πραγματικότητα moustakalis7;

Εεε;; Είδαμε ταυτότητα?

Ελα μου ντε, αυτο σκεφτομουν τωρα. Δεν εχει και κανα sign ο+ / ο-> στα προφιλ να ξερουμε. Μπορουμε να αρχισουμε τα PM σε ολους.. καπου σε ειδα ωραια μαλλια κουκλαρα κ τα λοιπα. Αμα ακουσεις βρισιδια, απορρίπτεις. Θα ειναι moustakalis

Link to comment
Share on other sites

Σαν ένας απο τους πολλούς που γράφτηκαν στο site με αφορμή αυτό το διαγωνισμό(έστω και αν ήταν ο περσινός) έχω να πω τα εξής...

Μάγκες, δείξτε λίγο κατανόηση στην όλη προσπάθεια που κάνουν αλλά και τον κόπο που μπαίνουν τα παιδιά του Hwbox για αυτό το διαγωνισμό και φέτος και σταματήστε να έχετε παράπονα με το παραμικρό.Ας το εκτιμήσουμε λιγάκι παραπάνω όλο αυτό.

Είναι ένας διαγωνισμός που δίνει κάποια πράγματα σαν ΔΩΡΑ και γίνεται εν μέσω γιορτών.

Και αυτοί άνθρωποι είναι, έχουν σπίτια, φίλους, οικογένειες.Δε γίνεται να είναι 24/24 πάνω απο ένα pc για το διαγωνισμό και να είναι όλα στην εντέλια!Have mercy on them! :)

Εγώ προσωπικά δε μπορώ να φανταστώ πως θα μπορούσε να γίνει καλύτερος σαν διαγωνισμός, αφού έχει ερωτήσεις/δοκιμασίες για όλους και αν ήταν ένα απλό giveaway δε θα είχε τόσο ενδιαφέρον.Ελάτε λίγο στη θέση τους και θα δείτε πόσο δύσκολο είναι να βρίσκεις ερωτήσεις για όλα τα γούστα και να διαβάζεις τόσα e-mails καθημερινά. ;)

Απολαύστε το διαγωνισμό.Απαντήστε όπου και όπως νομίζετε και αυτοί θα κρίνουν αν είναι λάθος η σωστό.Στην τελική δε γίνεται να είμαστε όλοι σωστοί, ούτε είναι πως προσπαθούν να μας βγάλουν όλους εκτός κλήρωσης για να κρατήσουν οι ίδιοι τα δώρα.Αν ήταν έτσι, θα έλεγαν σε κάθε απάντηση, "είστε όλοι λάθος, πάμε στην επόμενη ερώτηση".Δε βλέπω να γίνεται αυτό όμως!

Πέρυσι και εγώ το ίδιο μυαλό είχα και γκρίνιαζα για να καταφέρω να μπω στην πρώτη κατηγορία.Μάλιστα είχα χάσει ερώτηση για ένα τυπογραφικό λάθος!

Τελικά τα κατάφερα, μπήκα στη πρώτη κατηγορία και πήρα τα @@ μου και ησύχασα. :hehe:

Φέτος το είδα πιο χαλαρά γιατί καθ'όλη τη διάρκεια του 2012 κέρδισα πολλά διαβάζοντας το Hwbox.gr.Σίγουρα περισσότερα απο κάποιο υλικό αγαθό!

Συγνώμη αν σας κούρασα με τα πολλά και "ρομαντικά" που έγραψα και χαρούμενες γιορτές σε όλους!!!

[ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH][ATTACH]8015[/ATTACH]

il_fullxfull.191684430.jpg

il_fullxfull.191684430.jpg.e71f92ec77161

Link to comment
Share on other sites

μια διευκρίνηση λίγο παιδιά..

ουσιαστικά μας ζητάτε να βρούμε όλα τα news που εχουν γίνει απο γυναίκα/ες και να γραψουμε ποια /ποιεςτα έχει/έχουν κάνει;; :que:...

Edited by OrfeasGR
λαθος λέξη
Link to comment
Share on other sites

Αμα ακουσεις βρισιδια, απορρίπτεις. Θα ειναι moustakalis

Βάσει ψυχολογίας για τον χαρακτήρα internet faker (aka attention beggar), ακρίβως το αντίθετο θα γινόταν. Η πραγματική θα σε διαολόστελνε, ο φορτηγατζής θα σου έλεγε τι παθιάρης άντρας που είσαι. :D...

Link to comment
Share on other sites

Είπα να μη κάνω παράπονα, αλλά που είναι η ενημέρωση για την 20η ερώτηση????Εεεεε?

Βλέπως τους άλλους να ρωτάνε κάτι άσχετα για γυναίκες με μουστάκια και παθιασμένους φορτηγατζήδες, αλλά η ερώτηση που είναι???

Link to comment
Share on other sites

μια διευκρίνηση λίγο παιδιά..

ουσιαστικά μας ζητάτε να βρούμε όλα τα news που εχουν γίνει απο γυναίκα/ες και να γραψουμε ποια /ποιεςτα έχει/έχουν κάνει;; :que:...

Μετρήστε πόσα news έχει βάλει αυτή η* newsposter! Τόσο παραξενα είναι διατυπωμένη η ερώτηση?

*Μη το δέσετε σκοινί-κορδόνι ότι αυτό ήταν hint :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now