Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους :D

Παίδες, οι δοκιμασίες εκτός από εδώ http://www.hwbox.gr/276267-post2.html, υπάρχουν και εδώ HwBox XMAS Contest 2012 - ( HWBOX ) O/C on first boot αλλά και σε όποιον πατήσει "Νέα Θέμματα"!

Απλά δεν το είχαμε πει γιατι νομίζαμε πως είναι αυτονόητο πως βλέπετε που υπάρχει :)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους.

Δυστυχως μολις εμαθα για τη σελιδα σας οποτε εχω μια μονο συμμετοχη στον διαγωνισμο, αλλα δεν πειραζει, ελπιζω να γινει κατι αντιστοιχο και του χρονου. Γενικα παντως η σελιδα τα σπαει. Συνεχιστε ετσι

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ τώρα παρατήρησα πως αν δεν έμπαιναν οι 5 πόντοι στην δοκιμασία με τις φωτο θα έπρεπε να απαντήσεις σωστά σε όλες όλες τις ερωτήσεις για να είσαι στην πρώτη κατηγορία... και νόμιζα πως θα μπουν 28 θέματα για κάποιο λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα το αποτέλεσμα θα έιναι και η ερώτηση σήμερα που θα μπέι στις 02:00am :D

Ανάψτε όλοι ένα κεράκι να πάρουμε 2 πρωτιές :P

Άναψα όλα τα ρεσώ του σπιτιού και ένα αρωματικό. Δεν έχω άλλα! Κάνω ότι μπορώ εδώ πέρα! :lol

Link to comment
Share on other sites

πόσες δοκιμασίες συνολικά θα βάλετε;

Σήμερα εννοείς? Μία.

Εάν εννοείς πόσες στο σύνολο μέχρι τις 31 νομίζω έιναι 3.

Εάν όχι 3, θα μπούνε 2, μια για ΣουΚου και 1 στις 31 αλλά οι πόντοι λογικά

θα έιναι 3 στο σύνολο (μπορεί και παραπάνω αλλά πρέπει να κατσω άυριο να βγάλω νέα βαθμολογία για να δούμε πως θα το κάνουμε).

Δεν είμαι σίγουρος και μιλάω με αβεβαιότητα γιατί την Κυριακή το βράδυ λήγουν και τα τελευταία 3 stages από το country cup και είμαστε λίγο πιεσμένοι με όλα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now