Recommended Posts

Εμ, εγώ θέλω να ρωτήσω, αν σχετίζεται η απάντηση με κάποιον που γράφει εδώ μέσα; Επειδή γράφεις: "Βραβείο_χειρότερου_moderator, caution, 2012". Ή μπορεί να είναι κάτι εντελώς άσχετο; πχ: 'Βραβείο_oscar, Natalie Portman, 2011'

Link to comment
Share on other sites

Εμ, εγώ θέλω να ρωτήσω, αν σχετίζεται η απάντηση με κάποιον που γράφει εδώ μέσα; Επειδή γράφεις: "Βραβείο_χειρότερου_moderator, caution, 2012". Ή μπορεί να είναι κάτι εντελώς άσχετο; πχ: 'Βραβείο_oscar, Natalie Portman, 2011'

Είναι κάτι εντελώς άσχετο, είναι πραγματική (και όχι αστεία/παρεΐστικη) διάκριση και δεν νομίζω να είχε συντελέσει κάποιος από εδώ μέσα.

Έδειχνα απλά το format της απάντησης με το παράδειγμα, και τίποτα παραπάνω :)

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Είναι κάτι εντελώς άσχετο, είναι πραγματική (και όχι αστεία/παρεΐστικη) διάκριση και δεν νομίζω να είχε συντελέσει κάποιος από εδώ μέσα.

Έδειχνα απλά το format της απάντησης με το παράδειγμα, και τίποτα παραπάνω :)

Σε ευχαριστώ 'επίσημη' απάντηση! :)...

Link to comment
Share on other sites

αν είναι εύκολο να ανανεώσετε την λίστα με τις συμμετοχές ώστε να δούμε αν υπολογίζοντας αυτιανή και μεθαυριανή δοκιμασία προλαβαίνουμε τις 15 συμμετοχές...

Link to comment
Share on other sites

Iou Iou Iou Iou [σειρήνες και καλά να'ουμε]

Βαθμολογία Updated: Click me no Click me! :P

Οπότε η ερώτηση είναι...να βάλουμε δύσκολη ερώτηση με διπλό πόντο ή εύκολη με μονό? :D

Σας ακούω, έχετε να αποφασίσετε μέχρι τις 12 :D

Link to comment
Share on other sites

Πάμε δύσκολη. Αφου βγάλαμε τα μάτια μας με τους SSD του Jax για να βρούμε τις photo, αποφανθήκαμε για το φύλο της Hp2,ψάξαμε για ιστορικά γεγονότα,ξαναβγάλαμε τα μάτια μας για να εντωπίσουμε τα κομμάτια από τις ψωτογραφίες τι άλλο μένει να αντιμετωπίσουμε ακόμα ?

Για να χρησιμοποιήσω και το γνωστό quote/meme :

27101986.jpg

Δώστε δύσκολη στο λαό.

;P..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now