Recommended Posts

αμα δεις ποις εταιρειες εχουνε δωσει δωρα στο διαγωνισμο... ψαχνεις για μαυρο βουνο σε 2-3 γλωσσες... σε αλλη γλωσσα δυσκολο να ειναι... αμα αποκλεισεις και τις γνωστες εταιρεις ιντελ ντελλ μσι ασους που αν ειχανε βγαλει κατι σε μαυρο βουνο λογικα θα το ξεραμε... μενουνε λιγες επιλογες... βλεπεις απο πια χωρα ειναι οι υπολοιπες κανει ενα γοογλε translate και το βρισκεις

Ή απλά βρίσκεις το πιο περίεργο από τα ονόματα των εταιριών και βλέπεις το μαυροβούνι στην αρχική τους σελίδα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έψαξα για schwarzberg δεν βρήκα τίποτα...Τέλος πάντων...Ευτυχώς είναι εύκολη η σημερινή...

αμα κανεις αναζητηση στο google σκετο 'schwarzberg" ειναι το τεταρτο αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites

αμα κανεις αναζητηση στο google σκετο 'schwarzberg" ειναι το τεταρτο αποτελεσμα...

Πρέπει να βελτιώσω τις δεξιότητές μου στο ψάξιμο...Και το είχα στο μυαλό μου να πάρει...

Link to comment
Share on other sites

αμα κανεις αναζητηση στο google σκετο 'schwarzberg" ειναι το τεταρτο αποτελεσμα...

Η πλάκα είναι αυτή ότι θέλει σκέτο. Αν βάλεις το όνομα της εταιρίας δεν είναι στα πρώτα αποτελέσματα (αμφιβάλλω για το αν θα είναι και στα ποιο κάτω)

Η σημερινή δεν μας ταλαιπώρησε. Σωστή, λάθος, τουλάχιστον δεν μας ταλαιπώρησε....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! Κοιτα να δεις! Εγώ, βέβαια εννούσα το νόημα των ""... Άλλος ψυχαναγκαστικός :P

αχαχαχαχα ειναι μια δυσκολη ωρα... δειξτε κατανοηση... γραφω κωδικα 10 ωρες σερι...

Όποιος δώσει άλλο Tip να ξέρετε πως φλερτάρει με instant contest ban :D

προσοχη μη γινει το φλερτ σχεση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ή black mountain μετάφραση με google στα γερμανικά

To black mountain με google δίνει μετάφραση schwarzen Berg σε εμένα πάντως...

Αν ψάξεις έτσι δεν βρίσκεις απολύτως τίποτα...

Μετά κόλλησα τις δύο λέξεις σε μία schwarzenBerg και ασφαλώς ξανά δεν μου έδινε τίποτα...

Μετά έπεσε και η γραμμή μου (επανήλθε σήμερα πρωί :rant:) και έτσι γλίτωσα απο τον περισσότερο κόπο αφου πιθανότατα δεν θα το έβρισκα μια και η ορθογραφία ήταν λάθος...

Καλή ερωτησούλα, είμαι περίεργος να δω πόσοι την απάντησαν τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Σκάλωμα το σημερινό.
Γιατί ρε τρελαμένε vtec?

για καποιον που δεν εχει ασχοληθει ποτε με προγραμματισμο(την ιστορια του τουλαχιστον) ισως ειναι δυσκολο... γιατι υπαρχουνε πολλες γλωσσες... αν και τις περιοριζει κατα πολυ η ερωτηση οπως δινεται...

εγω ρωτησα για πλακα αρκετους φοιτητες στη σχολη μου (CSD) κανεις δε το ηξερε...

και απλη αναζητηση στο google δε νομιζω να δωσει αμεσα την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now