Recommended Posts

καλησπερα παιδια.

το gigabyte ποντικι μου αρχισε να τα φτινει σιγα σιγα :P

θα ηθελα την βοηθεια σας για να διαλεξω gaming mouse οχι πολυ ακριβω απο 30 μεχρι 50 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, επειδή η επιλογή mouse είναι υποκειμενική, πρέπει να δεις πιο σε βολεύει εσένα στο χέρι σου και μετά να αποφασίσεις. Εγώ θα σου προτείνω κάποια στην τιμή που θέλεις, αλλά από εκεί και πέρα πρέπει να αποφασίσεις μόνος σου..

Razer DeathAdder

Roccat Kova+

Αν ήθελα να αγοράσω τώρα mouse θα ήμουνα ανάμεσα σ αυτά τα 2

Link to comment
Share on other sites

εδώ και 2 χρονια δουλεύω με το Razer Abyssus χωρίς κανένα πρόβλημα,πολύ λιτό ποντίκι, όπως ακριβως το ήθελα για FPS games. Πολύ γρήγορο, όμορφο, (εύκολο στα customizations αν ασχολείται κάποιος :P ) αλλά σχετικά μικρό. Όποιος έχει μεγάλα χέρια δεν πρόκειτε να τον βολέψει! :P

Το βρίσκεις κάτω απο 40?

Link to comment
Share on other sites

τα coolermaster δεν ειναι καλα?? μου φαινονται στιβαρα.. και ειναι και στο χρωμα που θελω κοκκινο :)

Μια χαρά ποντίκια είναι, είχα αγοράσει ένα για ένα φίλο μου και πρόλαβα να το δοκιμάσω μερικές ώρες ;)

Link to comment
Share on other sites

τα Logitech τα εχω δοκιμασει τα συγκεκριμενα και μου φανηκαν μεγαλουτσικα και βαρια..

και πολυ απλα επισης θα ηθελα να εχει και κανα 2-3-5 hot keys το mouse :P

καλα λογια ακουσα και για τα sharkoon αλλα δεν μπορω να τα βρω ευκολα μονο το fireglider βρησκω :/

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καλυτερα τα laser απο τα optical , προφανως οχι .

είχα την εντυπώσει ότι είναι καλύτερα τα laser γιατί είναι πιο καινούργια τεχνολογία και έχουν μεγαλύτερη ακρίβεια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now