George_o/c

17η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: 3.14159265... - 22/12/2012

Recommended Posts

Επισης θα προτεινα οποιο θελει να συμμετασχει στο διαγωνισμο να στειλει τα πληρη στοιχεια του

Ονομα Επωνυμο Διεύθυνση Τηλεφωνο κτλ

Οποτε αν παει να κανει φουστια...ακομα κι αν αλλαζει IP γιατι αυτοι που το εκαναν προφανως ξεχασαν να αλλαξουν IP ή να κανουν clear τα cookies ή δεν ξερω τι αλλο, να εχει δωσει ηδη ονομα. Οποτε σε περιπτωση που κερδισει να ερθει και να δειξει τα στοιχεια του

Οποτε δυσκολο να παιξει με στοιχεια αλλου και ο αλλος να δεχτει ευκολα να χαρισει τα δωρα

Αν και δεν αποκλείεται ... αλλα μειώνονται οι φουστιες !

Link to comment
Share on other sites

Hodad Post#12

Για να μην σε ακυρώσουμε απ'όλο τον διαγωνισμό για τον φίλο σου τον Taiwanέζο τον γραφίστα, πάρε ένα -10 στην γενική βαθμολογία

για να θυμάσαι να μην ξανακάνει πονηριά!

Εάν αναρωτιέσαι το γιατί (που δεν το νομίζω), βάρα το checksum εδώ TechPowerUp - The latest in hardware and gaming

και μετά δείξε μας το CPU σου που πάει 6800 φέυγα.

Έχω πάρει απροκάλυπτα το run του oclab από το hwbot, του έχω κάνει τραγικό mspaint (ούτε καν photoshop) με διαφορετικό theme Windows και διαφορετικό του παράθυρου του SPi, αναφέρομαι σε άνετο πρώτο run και σε 'Ταϊβανέζους', το φοτοσόπι έχει γίνει στο checksum και το value output συγκεκριμένα και υπάρχουν ακόμη άτομα που πιστεύουν ότι δεν το έκανα για χαβαλέ;

Χώρια που στο post 31 έχω και κανονικότατο run και χώρια που ο Gr_God είχε αναφέρει ήδη για το checksum (το οποίο προφανώς και ήξερα) και μπορούσα να κάνω edit.

Και σε πoιό διαγωνισμό κιόλας. Στο μόνο μέχρι στιγμής που μπορούσες να κάνεις φώτοσοπ ανετότατα και χωρίς να μπορεί να σε αμφισβητήσει κάποιος.

Λες κι αμα ήμουνα τρελαμένος με τα δώρα δε θα χα κάνει facebook να κάνω like ή δε θα πέρναγα χρόνο να βρω λέξεις σε φωτογραφίες για να μη χάσω συμμετοχές.

Πέφτω από τα σύννεφα που ούτε ένας δεν το πρόσεξε και υπήρχαν και άτομα που ειρωνεύτηκαν την τάχα μου 'πονηριά'.

Θα δεχόμουνα χωρίς δεύτερη κουβέντα ακύρωση της συμμετοχής μου στο συγκεκριμένο διαγωνισμό επειδή το πρώτο post με SPi δεν έχει valid run, θα δεχόμουν επίσης και σχόλια για όποιον θεώρησε κακό το χιούμορ μου αλλά το να με κατηγορούν ότι κλέβω και ειδικά σε κάτι που δε χρειαζόταν να κάνω έτσι κι αλλιώς είναι απαράδεκτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Εγώ θέλω να πιστέψω πως το έκανες για πλάκα, επειδή είσαι του forum και όχι κάποιος ξέμπαρκος.

Αλλά επειδή απάντησες μετά τον Gr_God δεν ξέρω αν το έκανες όντως για πλάκα ή αν περίμενες να περάσει έτσι και να μην το δούμε.

Ας αποφασίσει η Ιερά Εξέταση aka οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι.

Δεν ξέρω, ίσως και με μια φωτογραφία με γκριμάτσα τρελή κάνουμε τα στραβά μάτια :hehe:

Άντε, καλά Χριστούγεννα :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το #31 τον καλύπτει. Τώρα αν δεν κατάφερνε να βγάλει 373 και άφηνε το photoshop μπας και του κάτσει, δεν ξέρω, αλλά αφού έβγαλε 373 κανονικά και το πόσταρε, νομίζω ότι θα μπορούσατε να δεχτείτε ότι ήταν χούμορ.

Αυτή είναι απλά η άποψή μου ως διαγωνιζόμενου και θα αλλάξει μόνο αν κερδίσει δώρο από την κατηγορία στην οποία θα είμαι και εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν το έκανε ανάποδα θα συμφωνούσα yanni αλλά πρώτα πόσταρε το πειραγμένο με μια μικρή δικαιολογία για ξεκάρφωμα και μετά επιτέλους που του έκατσε το νούμερο το πόσταρε κανονικά...

Όπως και στην αρχαία Ρώμη 247732d1337860947-thumbs-up-or-down-on-these-wheels-thumbs-down.jpg

χάρισε του την σαν τελευταία ευκαιρία..:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now