Astalavista

20η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: Scent of a woman- 27/12/2012

Recommended Posts

χαλαρώσετε λιγάκι (Agent-δε μου προσέφερε τπτ το ιδιαίτερο και είναι για πεινασμενους θαμώνες-Cain) . . .

Με ξέρεις και από το άλλο φόρουμ, είμαι γενικά γκρινιάρης :whistling:

Να πω ότι τη βάλατε reviewer και φαίνεται το νυχάκι (ξες σε ποια αναφέρομαι) εντάξει. Και δεν αποκάλεσα εσένα πεινασμένο θαμώνα, εσύ άνετα έχεις inside info μέχρι και που μένει ο κάθε reviewer, newsposter κτλ. Κάποιοι άλλοι είναι που ξημεροβραδιάζονται σε ένα φόρουμ και είναι by default οι πεινασμένοι.

Αλλά ναι με χαλάει λίγο να μην έχω εναν σαφή τρόπο να βρω αυτό που μου ζητάς. Είναι άλλο πράγμα η δύσκολη ερώτηση (πχ το να βρεις το ταδε κομμάτι μιας φωτογραφίας).

Όσο για τα ποστ, έχω να πω το εξής. Είμαι μέλος σε φόρουμ φοιτητών ηλεκτρολόγων, έχουν δλδ πάνω κάτω τα μυαλά των computer nerds. Εκεί στο προφίλ του καθένα υπάρχει δείκτης αν ο αλλος είναι γυναίκα ή άντρας. Σε πάω στοίχημα ότι δε θα ξες ποιος ειναι γυναίκα εκεί μέσα εκτός αν τον δεις από κοντά.

Και προς όλους. Είναι γιορτές, η γκρίνια και η μελαγχολία είναι το ίδιο συνηθισμένες με τη χαρά και την αγάπη. Το ένα δεν αξίζει χωρίς το άλλο. Yin and yang and stuff. Deal with it.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαβάζω άλλο forum, οπότε δεν ξέρω αν είσαι γκρινιάρης ή όχι (αλλά δεν είναι και δύσκολο να το καταλάβει κανεις :P)

ούτε κατανοώ το αστείο περί νυχιού που λές :)

Αυτό με που λές με τον δείκτη...να το προσέξετε...εάν υπάρχει αλλά δεν ξέρετε τι έιναι ο άλλος/η μέχρι να τους δείτε από κοντά...

σίγουρα υπάρχει προβλημα :hehe:

Προχωράμε στην επόμενη δοκιμασία...την κουράσαμε αυτή :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιάννη, δεν το έγραψα για σένα. Το έγραψα για τον AgentCain και το γράφω και στο τέλος της παραγράφου! Ειλικρινά με χαλάει που πάιζουμε ένα "παιχνίδι" γιατι για παιχνίδι πρόκειται ο διαγωνιμός και να διαβάζω σχόλια τύπου AgentCain.

Και επειδή μου την δώσατε με τα στημένα και τα ξεστημένα που γράφετε ενώ όποιος μπάινει και γράφει ένα καλημέρα στο off topic σίγουρα θα είχε δεί πως η HP2 έιναι κοπέλα σε αρκετά σημεία...(ενώ άμα μπάινετε μόνο κάθε Δεκέμβριο για τον Χριστουγεννιάτικο Διαγωνισμό επειδή μυρίζει δώρα σίγουρα δεν θα μπορουσατε να το βρείτε....και θα γράφατε κλασσικά φορουμιστικα κλισέ τύπου "πεινασμένοι" και "θαμώνες" που μάλλον είστε)...οι 5 απο πάνω που απάντησαν σωστά θα πάρουν 2 πόντους και όσοι απάντησαν μόνο Eleni22 θα πάρουν 1 πόντο...όχι τίποτα αλλο, για να μην νομίζετε πως θέλουμε να σας κόψουμε πόντους!

Απογευματάκι η λίστα με τα ονόματα :)

βασιλη ειναι αδικια να μας δωσεις ποντο

ειδικα για τα παιδια που το εψαξαν λιγο παραπανω απο εμας και για ν απαντησω στον φιλο γνωριζω προσωπικα τα περισοτερα παιδια απο το hwbox και παρολα αυτα δεν το βρηκα αρα μην λεει οτι οσοι ειναι φιλοι του διοικητικου πμορουσαν να το μαθουν

Link to comment
Share on other sites

βασιλη ειναι αδικια να μας δωσεις ποντο

ειδικα για τα παιδια που το εψαξαν λιγο παραπανω απο εμας και για ν απαντησω στον φιλο γνωριζω προσωπικα τα περισοτερα παιδια απο το hwbox και παρολα αυτα δεν το βρηκα αρα μην λεει οτι οσοι ειναι φιλοι του διοικητικου πμορουσαν να το μαθουν

Το ότι μπορούσες, μπορούσες. Απλά επέλεξες να μη ρωτήσεις ή επέλεξαν να μη σου πουν ή και τα 2. Όπως ισχύει και για οποιοδήποτε εχει φίλο από μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Κοπή πίτας θα γίνει φέτος? Αν ναι, τότε όσοι έρθουν θα με δουν εκεί! Pics εδώ δε βάζω :P

Μετά την φωτογραφία που έβαλε ο Bill; Εκτός από το ότι καλύτερα να κλείσετε αίθουσα στο Hilton, βάλε καλού κακού 2-3 σπρέυ πιπεριού, σκόρδου, καυστικής ποτάσας ή κάτι πάρομοιο στο τσαντάκι σου. ;P..

Α, και που είστε, τα ποτά που δήλωσα ότι θα κεράσω, δεν εννοούσα ΕΚΕΙΝΗ την μέρα...:)...

Link to comment
Share on other sites

Edit : Φυσικά δεν ασπάζομαι, ούτε και συμφωνώ με το άλλο άκρο περί "πεινασμένων" κτλ.

Απλα ειναι το Νο1 νημα του διαγωνισμου σε αριθμο posts (περα απο το super PI που ποσταραν τις απαντησεις μεσα). Scent of a woman βλεπεις...

Link to comment
Share on other sites

Είδατε τι αναγκάζεται να κάνει ο GoriLLakoS για να αυξηθεί η επισκεψιμότητα στα διάφορα θέματα; :D...

Γεια σου Ελένη..!!....

Μπλοκέ διαφορικό βλέπω

I 9302011_lolguy.png so hard

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ

ΚΛΑΙΩ ΡΕ

Μας τρόλλαραν και οι κλοκάδες τώρα κατάλαβες!!!!!

Ρε τελικά η hp2 και η eleni22 είναι το ίδιο άτομο? Έχω μπερδευτεί ο καημένος. ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΓΥΝΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now