Astalavista

20η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: Scent of a woman- 27/12/2012

Recommended Posts

Έχω την hp2 και με μαγιώ καθώς έιναι φίλη του Jason. Αλλά έτσι όπως κάνετε μάλλον δεν θα έρθει στην πίττα :hehe:

Δίκιο είχε τελικά o Agent για την πείνα! Και ευτυχώς τόσο καιρό δεν ξέρατε πως έιναι κοπέλα :hehe: Τώρα έιμαι σίγουρος πως όλοι θα διαβάζετε τις ειδήσεις της :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έιμαι σίγουρος πως όλοι θα διαβάζετε τις ειδήσεις της :hehe:

Ξέρεις ποια ήταν η μοναδική φορά που πήγε το μυαλό μου στο ότι είναι κοπέλα; Κοιτώντας τα πρώτα της θέματα στα νέα. Τα δύο πρώτα (όπως διαβάζεις ανάποδα τα αποτελέσματα στο search) ήταν με 0 απαντήσεις -περάσανε και δεν ακούμπησαν δηλαδή- και στο τρίτο που βρέθηκε κάποιος να της πει μια καλή αρχή, κάτι τέλος πάντων, δεν είπε π.χ. "Καλή αρχή Κώστα, Νίκο, Κίτσο, Μάκη", αλλά "Καλή αρχή hp2". Εκεί, δεν ξέρω, αλλά μου φάνηκε ότι το τι και ποιος ήταν ο/η hp2 ήταν άγνωστο στους περισσότερους και άρα πιθανόν κοπέλα.

....μετά πλακώσατε τα... μαν του μαν και μας πλάκωσε φορτηγό ΜΑΝ.....:handshake...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι είναι αυτό... μέχρι και 'γω που δεν είμαι πεινασμένος, ΠΕΙΝΑΣΑ!!!:yum:

Τι διαγωνισμούς και αηδίες, τι που έχασα τον πόντο της ερώτησης, δεν με νοιάζει τίποτα... οι φωτογραφίες σου ήταν το μεγαλύτερο δώρο για μένα!!!

ΤΟΥΜΠΑΝΟ είσαι κοριτσάρα μου... να σε χαίρεται ο Jason!:drinks:

Και σε ποια σχολή σπουδάζεις αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι είναι αυτό... μέχρι και 'γω που δεν είμαι πεινασμένος, ΠΕΙΝΑΣΑ!!!:yum:

Τι διαγωνισμούς και αηδίες, τι που έχασα τον πόντο της ερώτησης, δεν με νοιάζει τίποτα... οι φωτογραφίες σου ήταν το μεγαλύτερο δώρο για μένα!!!

ΤΟΥΜΠΑΝΟ είσαι κοριτσάρα μου... να σε χαίρεται ο Jason!:drinks:

Και σε ποια σχολή σπουδάζεις αν επιτρέπεται?

Φίλε, δεν έχεις ξαναδεί κοπέλα ποτέ σου? :@....

Use this. . .

11677_4_L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι είναι αυτό... μέχρι και 'γω που δεν είμαι πεινασμένος, ΠΕΙΝΑΣΑ!!!:yum:

Τι διαγωνισμούς και αηδίες, τι που έχασα τον πόντο της ερώτησης, δεν με νοιάζει τίποτα... οι φωτογραφίες σου ήταν το μεγαλύτερο δώρο για μένα!!!

ΤΟΥΜΠΑΝΟ είσαι κοριτσάρα μου... να σε χαίρεται ο Jason!:drinks:

Και σε ποια σχολή σπουδάζεις αν επιτρέπεται?

Και θα γυρίσει τώρα να σου πει... είμαι 18 και σπουδάζω Πάντειο Ψυχολογία...Ψήνεσαι για ποτάκι?

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή παρεξηγήθηκα... δεν το είπα με την κακή έννοια!

Και ναι...έχω ξαναδεί και κοπέλα και δεν θέλω να με καλέσει για ποτάκι και δεν θα έρθω και στην κοπή της πίττας...έλεος!

Άπλα ένα όμορφο σχόλιο έκανα... τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο!

Άμα η Ελένη θεωρεί πως την προσέβαλα ευχαρίστως να το σβήσω!

Αυτά!:)

Link to comment
Share on other sites

Ε είπαμε, όχι και έτσι! Δεν λέω, η νέα είναι ωραία...αλλά ο παλιός είναι αλλιώς!;)

Πάντως υπήρχε κάποιος συγκεκριμένος τρόπος να βρούμε τις γυναίκες newsposter? Από το σύνολο των μηνυμάτων της, μόνο σε 1 αναφέρει κάτι σχετικό...ήταν δυνατόν να διαβάσουμε όλα τα μηνύματα όλων των newsposter και να σταθούμε σε αυτή την λεπτομέρεια? Απορώ και αυτοί οι ελάχιστοι πως το ανακάλυψαν!:confused:

Ούτε φύλο αναφέρεται στο προφίλ, ούτε τίποτα... πως θα το βρίσκαμε?

Και την Eleni22 κατά τύχη από πέρσι την θυμόμουν πως έγραφε νέα και την πρόδωσε και το nickname της που ήταν πασιφανές πως πρόκειται για κοπέλα.

Μήπως όλα ήταν προμελετημένα από την Δ.Ο. του HwBox για να ανεβάσει φώτος της Hp2 που να αποδεικνύουν την αλήθεια της απάντησης... λέω εγώ τώρα!!!:P

Μου φαίνεται πως πρέπει να σας ζητήσει και πνευματικά δικαιώματα για τις φώτος που ανέβηκαν!:harhar:

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε παιδιά, δεν παρεξηγούμαστε εδώ! Όσοι έρθετε στην πίτα θα τα πούμε εκεί, αλλιώς στείλτε μου pm να σας λύσω απορίες, μη το τραβήξουμε άλλο εδώ! (jason μη ζηλεύεις :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now