George_o/c

23η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: HwBox... HwBox Everywhere! - 30/12/2012

Recommended Posts

Γιάννη εντάξει όλες κάρτες γραφικών είναι, οπότε δεν θα ξεχωρίζουμε και τα μοντέλα ή τις εταιρείες ξέρω 'γω. Οπότε αν το κάνεις με κάρτες γραφικών και βάλει και κάποιος άλλος κάρτες, θα πάρετε από 1 συμμετοχή :P

Εγώ αν ήμουν στην θέση σας θα προσπαθούσα να σαμποτάρω τους υπόλοιπους και να χρησιμοποιήσω ένα μοναδικό υλικό για την δικιά μου :hehe: Γιατί αν βάζεις πολλά υπάρχει κίνδυνος μεγάλος να τα χρησιμοποιήσει κι άλλος :hehe:

hwbox.jpg

ΤΡΑΤΖΙΚ

hwbox1.png

Δεν μετράει αυτό ε :P

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα DVD, ντομάτες, μανταρίνια και κουτάλες.

Κανονίστε να χρησιμοποιήσει κανείς ένα από αυτά και τον έσφαξα στο γόνατο :D

Φώτο από κινητό γαρ.

vZK7y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!!!Χμμμ εγώ λοιπόν μέχρι τώρα έφτιαξα 12 hwboxάδικες ομορφιές αλλά επειδή δεν λέει να τις ανεβάσω όλες μαζί θα ανεβάζω 2 κάθε ώρα :)...:)...:)...

Τα δύο πρώτα λοιπόν:

Πιάτα(κόντεψε να με σκοτώσει η μαμά:::)

[ATTACH]8026[/ATTACH]

Κέρματα

[ATTACH]8027[/ATTACH]

DSC_0225.jpg

DSC_0230.jpg

DSC_0225.jpg.0b9df0ab39e00db67dba4b267b6

DSC_0230.jpg.cee2256f660123c071afc3d4fe5

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτα πρωτα να εξηγησω οτι ειμαι φανταρος και χτες ειχα νυχτερινη υπηρεσια σε γραφειο (φτανουν οι λεπτομερειες...)

Οποτε εχω χρησιμοποιησει φανταριστικα αντικειμενα και μονο για να στησω το ονομα...

Για τις δυο Ελενες που δεν μπορεσα να βρω στην προηγουμενη ερωτηση και για τους φιλους που δεν εχουν παει στρατο με την σειρα τα αντικειμενα ειναι: Η=βερνικι για αρβυλες του ΕΣ, W=αλυσιδα για κλειδια λουκετων,B=ξυριστική και ωτασπιδες για τις βολες O= αυτογυαλιστο βερνικι που αντικαθιστα την σαβουρα απο το W , Χ= Αφρος ξυρισματος πανω στο γραφειο... αν εβαζα εξαρτηση και οπλο θα ηταν μια ομορφια αλλα ο θαλαμοφυλακας ειχε αλλη αποψη...

http://dl.dropbox.com/u/5089875/IMG_20121230_005356.jpg

:call:..:call:..:call:..:hug:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now