George_o/c

23η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: HwBox... HwBox Everywhere! - 30/12/2012

Recommended Posts

Πάμε λοιπόν και για τις τελευταίες δύο και μετά άλλες 2 το βραδάκι και τέλος!!!

Αυτή είναι με περιοδικά του αδερφού μου!!!

[ATTACH]8050[/ATTACH]

Και αυτή είναι μακράν η πιο αγαπημένη μου!!! Origami :)

[ATTACH]8049[/ATTACH]

DSC_0217.jpg

DSC_0221.jpg

DSC_0217.jpg.e418f40130dd79295dd40c3cc13

DSC_0221.jpg.a3da2d7f4f0debf83918d92ce1e

Link to comment
Share on other sites

Έι! Να πω εδώ, ότι στη δική μου εικόνα το θέμα είναι νύχια. Όχι βερνίκι νυχιών... (δαγκώθηκα για να το γράψω έτσι, ακούς εκεί βερνίκι νυχιών η όζα). Ουφ, καλά, θα βάλω άλλη μία, έτσι για σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση βλέποντας τους δίσκους.

Πρέπει να γραφτεί όλη η φράση ή γράφουμε το κάθε γράμμα και τραβάμε φωτογραφίες τις οποίες μετά τις βάζουμε στην σειρά;

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα με την προηγουμενη με τους δίσκους που δεν είναι μια ενιαία αλλα κομμάτια έφτιαξα και αυτή με αμύγδαλα :)

2012_12_30_18_13.jpg

Link to comment
Share on other sites

8068d1356885191-23i-dokimasia-hwbox-xmas-contest-2012-hwbox-hwbox-everywhere-30-12-2012-dsc09192.jpg

"Φωτιά ξέσπασε στην Αθήνα η οποία αφού έκαψε δασώδη περιοχή και 17 κατοικίες τελικώς κατασβέστηκε. Οι πυροσβέστες σε συνεργασία με τις αστυνομικές αρχές βρήκαν το σημείο έναρξης της φωτιάς. Στο συγκεκριμένο σημείο στο έδαφος υπήρχαν ίχνη από γράμματα που σχημάτιζαν την λέξη "hwbox". Οι πρώτες πληροφορίες μιλάνε για τρομοκρατική οργάνωση με θύματα κυρίως κάρτες γραφικών Η/Υ, μητρικές Η/Υ, επεξεργαστές Η/Υ, τροφοδοτικά Η/Υ. Οι υπεύθυνοι αναζητούνται από την πυροσβεστική και την διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος."

Link to comment
Share on other sites

8068d1356885191-23i-dokimasia-hwbox-xmas-contest-2012-hwbox-hwbox-everywhere-30-12-2012-dsc09192.jpg

"Φωτιά ξέσπασε στην Αθήνα η οποία αφού έκαψε δασώδη περιοχή και 17 κατοικίες τελικώς κατασβέστηκε. Οι πυροσβέστες σε συνεργασία με τις αστυνομικές αρχές βρήκαν το σημείο έναρξης της φωτιάς. Στο συγκεκριμένο σημείο στο έδαφος υπήρχαν ίχνη από γράμματα που σχημάτιζαν την λέξη "hwbox". Οι πρώτες πληροφορίες μιλάνε για τρομοκρατική οργάνωση με θύματα κυρίως κάρτες γραφικών Η/Υ, μητρικές Η/Υ, επεξεργαστές Η/Υ, τροφοδοτικά Η/Υ. Οι υπεύθυνοι αναζητούνται από την πυροσβεστική και την διεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος."

Απλά κλαίω..:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια με οτι εχει συνηθως το γραφειο μου: μπαταριες (AAA και λαπτοπ), μολυβια, στυλο, καλαμακια του φραπε, το δοκιμαστικο μου κατσαβιδι και μερικα δειγματα απο αρωματα για να διαλεξω...

[ATTACH]8075[/ATTACH]

Και μια απο την εξοχη για να δουμε και λιγο πρασινο: πετρες στον κηπο...

[ATTACH]8076[/ATTACH]

Enjoy

desc2.JPG

stone.JPG

desc2.JPG.0b096f8dfc887417cbbbf9d1d471dc

stone.JPG.f1f3f1f2fa95a671989ad17e1ed44c

Link to comment
Share on other sites

Είδα την photo του OrfeasGr σε μικρογραφία και λέω ρε τον κερατά θα κάνει το hwbox με σκυλιά και θα κλαίμε. Τελικά μόνο ένα ήταν :(

έχω... 5 τον αριθμό :hehe::hehe: το σκέφτηκα να κάνω μια απόπειρα...αλλά δεν κάθονται τα μπαγάσικα :hehe::hehe::hehe: είναι ζωηρούλια :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now