George_o/c

23η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: HwBox... HwBox Everywhere! - 30/12/2012

Recommended Posts

Καλύτερα δύσκολη!! δεν χαρίζουμε πόντους λέμε!!:hehe:

Σήμερα ήταν πραγματικά δώρο η ερώτηση!!:)

Άδεια από τη σημαία, καφεδάρα και πώς σου φάνηκε;

Απότερος, μεγαλύτερος διπλός απολαυστικός λόγος νομίζω..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Don't shoot the messengers :hehe:

Η κοπέλα του caution μου είπε ότι μπορώ να ανεβάσω την φωτογραφία της για να σας καλμάρω λίγο πριν το σοκ :hehe:

Christmas_2012_girl_wallpaper-560x358.jpg

BUMP γιατί το post μου έχει σημαντικό περιεχόμενο που δεν πρέπει να το προσπεράσετε στο ντούκου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δείξτε λίγη κατανόηση παίδες, αύριο θα ανακοινωθούν οι συμμετοχές σε αυτή τη δοκιμασία. Σήμερα τα παιδιά μας τρέχουν με το country cup γιατί λήγει σε 2 ώρες και όπως ξέρετε κυνηγάμε την πρωτιά! :D

HWBOT Country Cup 2012 @ HWBOT

Link to comment
Share on other sites

oi 24 ωρες απο το πρωτο post του thread δεν παρασαν ακομα και ετσι παιρνω θαρρος να ποσταρω και την δικια μου φωτο

τσάμπα την τραβηξαμε? :hehe:

οποιος εχει αντιρηση να μιλησει και θα του δωσω για 24 ωρες τα 2 παιδια μου να δω αν θα ξαναμιλησει :hehe:

32050e0bc614a1f2.jpg

ειμαστε στο hwbox και κανεναν με ρακορ δεν νομιζω να ειδα

και του χρονου παίδες! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αφού έληξε η δοκιμασία να ανεβάσω και ότι είχα βγάλει άλλα με πρόλαβαν άλλοι.

1) Gr_God ομολογώ πιο χρωματιστό και ωραίο το δικο σου! well done!

2)κάποιος είχε ανεβάσει μπουκάλια και είπα να μην το ρισκάρω με αποκλειστικά μπύρες..

3) Αυτη ειναι για σας guys! Να παρετε δυναμη για το COUNTRY CUP! και πάλι ΚΑΛΉ ΕΠΙΤΥΧΊΑ!

after1.jpg

after3.jpg

hwbox_addict.jpg

after1.jpg

after3.jpg

hwbox_addict.jpg

after1.jpg

after3.jpg

hwbox_addict.jpg

after1.jpg.1c6c23d887788d1a7ff4259d45c12

after3.jpg.50388a042de2e89769d054727d4d9

hwbox_addict.jpg.811c6ff0db283c2d1128481

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες ιδέες βλέπω και όμορφες δημιουργίες!Μπράβο παιδιά!

Κρίμα που δε πρόλαβα να φτιάξω κάτι και εγώ...

@Tsene αυτή με τις σαλιάρες, όλα τα λεφτά!Όχι μόνο για την ιδέα, αλλά ακόμα περισσότερο για την εκτέλεση!Ωραίο αποτέλεσμα.Πολύ μου άρεσε! :T:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Τώρα είδα αναλυτικά το θέμα!

Είστε απίστευτοι! Όλοι όσοι φτιάξατε κάτι θα πάρετε 2 πόντους

μόνο και μόνο για την ώρα που κάνατε να το φτιάξετε :)

Τον jeohnkerveri κανονικά πρέπει να του δώσουμε 0 πόντους επειδή ήταν

ο καλικάντζαρος των Χριστουγέννων φέτος αλλά θα πάρει και αυτός 2

επειδή είμαστε καλά παιδιά :D

Σας ευχαριστούμε όλους και αφού άρεσε το θέμα αυτό θα το χρησιμοποιήσουμε πάλι φέτος αλλου ;)

BTW, ανέβηκαν όλα στο κανάλι μας στο FB, μπορείτε να κάνετε tag ελέυθερα ο καθένας το δικό του :T:

Για ρίξτε μια ματιά πως είστε όλοι εδω μέσα:

<<haris>>

2cpu

AgentCain

Bafta

Billys

blade_

bloody.k

bv13

chrichry

Conbok

Crone

ctassios

Cuore_Sportivo

digi98

dora.dk

giantdi

Gr_God

Greekyyy

gska

honda22

JackSparrow21

jadas

jek

jimmy81

JimXXX

johnkerveri

Johnni

junior-21-

kavatzas23

Kchris

kino37

KostasX

ksot

Lionheart

Mars

maska79

Maxim

mmanos238

mofori

N0str0

NOP$TRIM

OrfeasGR

perik

ratattack

restinpeace

skel13

sstav

stefanos1992

stratarg

subzero

The One

thinlizzy

trelosae

Tsene

varachio

venisk

x2mas

yanni

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Χαλάστρες στους άλλους :P

Το μοναδικό αντικείμενο που ανέβασα που το είχε ανεβάσει κάποιος άλλος ΠΡΙΝ από εμένα ήταν τα κέρματα και αυτός που το ανέβασε ανέβασε στο καπάκι πάλι ΠΡΙΝ ανεβάσω το δικό μου άλλες 2 ή 3 δικές του φωτογραφίες...Ολα τα υπόλοιπα τα ανέβασα ΠΡΙΝ ανεβάσει οποιοσδήποτε άλλος κάτι παρόμοιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε πως κάνεις έτσι? κ εσύ πήρες βαθμούς.. μήπως δεν τους θέλεις?..:harhar:

:hehe:

Οχι απλά θέλω να καταλάβω αν έκανα κάτι που ακόμη δεν το έχω καταλάβει για να ζητήσω συγγνώμη αν χρειάζεται :)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν δεν έπαιρνες κανένα βαθμό θα έλεγα μαζί σου, τώρα όμως φαίνεται πως κάτι έκανες με τα κέρματα π είχε κάνει προηγουμένως κάποιος άλλος οπότε φαίνεται ότι πήρες την ιδέα κάποιου άλλου ακόμα κ αν αυτό δεν ισχύει..όλα καλά :)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν δεν έπαιρνες κανένα βαθμό θα έλεγα μαζί σου, τώρα όμως φαίνεται πως κάτι έκανες με τα κέρματα π είχε κάνει προηγουμένως κάποιος άλλος οπότε φαίνεται ότι πήρες την ιδέα κάποιου άλλου ακόμα κ αν αυτό δεν ισχύει..όλα καλά :)

:) :) :) Πραγματικά θα ήμουν πολύ κάφρος αν έβαζα κάτι που είχε κάνει κάποιος άλλος μόνο και μόνο για να του το χαλάσω...Και μάλιστα είχα φτιάξει και άλλα πράγματα με υλικά που είχαν ήδη χρησιμοποιηθεί και δεν τα ανέβασα για να ην χαλάσω τους άλλους και τις ιδέες που είχαν :) :) :) Συν του ότι όποιος έβαλε τα κέρματα όπως είπα παραπάνω έβαλε και άλλες 2 φωτογραφίες με άλλα υλικά... :) :) :) Οπότε είπα να βάλω και το δικό μου μιας που το είχα φτιάξει...

Link to comment
Share on other sites

Το γράφει ο George o/c πως είναι επικίνδυνο να ανεβάσετε περισσότερες από μια φωτογραφίες γιατί μπορεί κ άλλοι να έχουν χρησιμοποιήσει τα ίδια υλικά κ να χάσετε βαθμούς..:)

Αν δλδ τηρούσαν κατά λέξη τους κανόνες που έβαλαν θα παίρνατε από 1 βαθμό ανεξάρτητα με το τι άλλα υλικά είχατε βάλει στις άλλες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now