George_o/c

23η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: HwBox... HwBox Everywhere! - 30/12/2012

Recommended Posts

Ναι το κατάλαβα πως δεν το είπε με άσχημο τρόπο, ξέρω κιόλας πως ούτε κατά διάνοια δεν παίζει κάποιος εδώ μέσα να έλεγε κάτι με κακό τρόπο από το λίγο που σας ξέρω απλά δεν ξέρω αν έκανα κάτι που δεν έπρεπε και δεν το έχω καταλάβει για αυτό ρώτησα και εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Το γράφει ο George o/c πως είναι επικίνδυνο να ανεβάσετε περισσότερες από μια φωτογραφίες γιατί μπορεί κ άλλοι να έχουν χρησιμοποιήσει τα ίδια υλικά κ να χάσετε βαθμούς..:)

Αν δλδ τηρούσαν κατά λέξη τους κανόνες που έβαλαν θα παίρνατε από 1 βαθμό ανεξάρτητα με το τι άλλα υλικά είχατε βάλει στις άλλες φωτογραφίες.

Εγώ υπέθεσα πως έστω και μία να ανεβάσεις με υλικό που δεν έχει άλλος τους παίρνεις τους 2 πόντους...Αν είναι έτσι που το λες δεν το κατάλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες ιδέες βλέπω και όμορφες δημιουργίες!Μπράβο παιδιά!

Κρίμα που δε πρόλαβα να φτιάξω κάτι και εγώ...

@Tsene αυτή με τις σαλιάρες, όλα τα λεφτά!Όχι μόνο για την ιδέα, αλλά ακόμα περισσότερο για την εκτέλεση!Ωραίο αποτέλεσμα.Πολύ μου άρεσε! :T:

@Tsene Απο τις πιο όμορφες και καλαίσθητες so far. Congratz man!

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ότι είχα φωτογραφήσει και όταν πήγα να το ανεβάσω είχε ξανανεβει, το άφησα για μετά τη λήξη! Καλά που είχα αρκετές ιδέες και ανεβασα και κατι original...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now