George_o/c

24η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: Dat face... Au Revoir! - 31/12/2012

Recommended Posts

Φτάσαμε αισίως στο τελευταίο βασανιστήριο του φετινού HwBox XMas Contest :D Ελπίζουμε ότι μετά από τις δοκιμασίες που σας υποβάλαμε δεν θα μας κρατάτε κακία - έτσι κι αλλιώς ξέρετε ότι ο απώτερος σκοπός μας ήταν να διασκεδάσετε/ουμε με την ψυχή σας/μας και γενικά να περάσουμε καλά :)

Θα θέλαμε μέσα από την καρδιά μας να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, ανεξαρτήτως του πόσες συμμετοχές μαζέψατε. Η συντροφιά που μας κρατήσατε ήταν ό,τι καλύτερο, ενώ δεν μπορούμε να σας κρύψουμε ότι πήραμε και μια ηθική ικανοποίηση βλέποντας ότι μέσα από τις διάφορες δοκιμασίες αναγνωρίσατε την δουλειά μας κατά την διάρκεια της χρονιάς. Θεωρούμε ιδιαίτερα σημαντικό το γεγονός ότι με τον XMas Contest 2012 είδαμε πολλά γνώριμα πρόσωπα από τα παλιά να συμμετέχουν και πάλι στην παρέα μας, ενώ ταυτόχρονα αποκτήσαμε καινούρια μέλη, αρκετά από τα οποία ήρθαν για να μείνουν στην κοινότητα του "κουτιού".

That said, ευχόμαστε ολόψυχα σε όλους σας να έχετε μια ευχάριστη και δημιουργική χρονιά, στην οποία θα καταφέρετε να ικανοποιήσετε όλες σας τις επιθυμίες. Μα πάνω απ' όλα, μια χρονιά γεμάτη υγεία, χαμόγελα και ευτυχία για εσάς και τις οικογένειές σας! :drinks:

Ας δούμε λοιπόν την τελευταία δοκιμασία. Θέλουμε να ανεβάσετε σε αυτό εδώ το thread μια αστεία φωτογραφία έχοντας πάρει την πιο τρελή, την πιο αστεία, την πιο περίεργη γκριμάτσα σας. Για να δυσκολέψουμε όμως λίγο τα πράγματα, θέλουμε η φωτογραφία αυτή να τραβηχτεί σε δημόσιο μέρος, δηλαδή να διαφαίνεται κόσμος στο background :hehe: Θέλετε να πάτε σε σταθμό μετρό; Σε καφετέρια; Σε club; Στην πλατεία της γειτονιάς; Στην αλάνα που παίζατε γκολφ μικροί; Αρκεί να ποστάρετε μια αστεία γκριμάτσα και να φαίνεται ότι γύρω σας υπάρχει κι άλλος κόσμος :hehe:

Το παρόν thread θα μείνει ανοιχτό επ' άπειρον, όμως η δοκιμασία λήγει σε ένα 24ωρο! Έχετε λοιπόν αρκετό χρόνο σήμερα το βράδυ και αύριο κατά την διάρκεια της ημέρας, να βγάλετε την φωτογραφία που σας ζητάμε!

Καλή επιτυχία!

46150bcfb90a5704.png

.

Link to comment
Share on other sites

Venisk θες αύριο το μεσημέρι να πάμε στα jumbo εδώ στα Χανιά να εμφανιστώ ως guest star στην φωτογραφία σου; :hehe:

Θα μιλήσουμε και σε καμιά κοπελίτσα εκεί να μπει μες στη photo να την κάνουμε πιο spicy :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Venisk θες αύριο το μεσημέρι να πάμε στα jumbo εδώ στα Χανιά να εμφανιστώ ως guest star στην φωτογραφία σου;

Αυτά είναι :hehe: Θα με πάρεις τηλέφωνο να συνεννοηθούμε για την ώρα να δω κ εγώ τι δουλειά θα έχω?

Θα μιλήσουμε και σε καμιά κοπελίτσα εκεί να μπει μες στη photo να την κάνουμε πιο spicy

Επιβάλλεται..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι :hehe: Θα με πάρεις τηλέφωνο να συνεννοηθούμε για την ώρα να δω κ εγώ τι δουλειά θα έχω?

Πάμε να γίνουμε ρόμπα στα jumbo ΤΩΡΑ!!! Venisk, κανόνισε και πε μου κι εμένα να ούμαι!

Link to comment
Share on other sites

και σήμερα σκεφτόμουν το γέλιο που είχα ρίξει με την αντίστοιχη περσινή δοκιμασία!

Άσε τα γέλια και πιάσε την κάμερα εσύ :hehe:!! :hehe: όλοι πρέπει ν πάρουν μέρος!!

Πάμε να γίνουμε ρόμπα στα jumbo ΤΩΡΑ!!! Venisk, κανόνισε και πε μου κι εμένα να ούμαι!

Πάμε να γίνουμε πάλι παιδιά? θα γίνει jumboχαμός..

Gorilla ακούς ε? με guest star η συμμετοχή παίρνει +4 συμμετοχές! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

JAson παρε τη Nikon και παμε να γινουμε ρομπα..! :)...

Πάμε να γελάσω λίγο :hehe:

Η ιδέα του Βασίλη πρέπει να ήταν η δοκιμασία, μονο αυτός γελάει την βρίσκει με κάτι τέτοια :)...

Εγώ το μεσημέρι θα πάω στα Jumbo να αγοράσω τσόχα γιατί αύριο βράδυ στήνουμε ποκεράκι σπίτι μου μετά την πρωτοχρονιά :hehe: Οπότε μιλάμε να πάμε μαζί :hehe:

Γιωργάκη έχετε Jumbo στην κρήτη?

E ρε αναβαθμίσεις

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι πως είμαι ΤΟΣΟ ακούρευτος που δε χρειάζεται να κάνω γκριμάτσα για να είναι αστεία η φωτογραφία. :D

Το κακό είναι πως πριν 5-6 μέρες ξύρισα το ΥΠΕΡΟΧΟ μουστάκι μου, που ήταν μεγαλύτερο και ακόμα πιο αστείο απο το περσινό! :(

Επίσης... 2 μέρες συνεχόμενες ανάμεσα σε τόσο κόσμο, τώρα σας ήρθε αυτή η δοκιμασία!Αύριο ήθελα να κάτσω σπίτι να είμαι ξεκούραστος για την πρωτοχρονιά!

Θα με βγάλετε πάλι έξω?Πφφφφφ!

Link to comment
Share on other sites

Ζητάω εξαίρεση εδώ... πως στο καλό θα βρώ δημόσιο μέρος στο γκαζάδικο ωρέ;

Το πολύ 3-4 δικούς μου μπορώ να μαζέψω για φώτο... ακούω!

Εντάξει, για εσένα σίγουρα πρέπει να δοθεί εξαίρεση, μην πω free point.

Θα δω τι μπορώ να κάνω κι εγώ, μα δεδομένου ότι δεν βλέπω να βγαίνω σήμερα (δεν προλαβαίνω!), μάλλον με μία "κοινή" (και άποντη) φωτογραφία θα βολευτούμε, έτσι, για το "χρόνια πολλά". :D...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now