GoriLLakoS

HwBox XMAS Contest 2012 - Τελική Βαθμολογία & Δώρα

Recommended Posts

Eγω πάντως το φιλοσόφησα, και κατέληξα οτι ο μοναδικός τρόπος να κερδίσεις 100% αυτό που θέλεις είναι να βγάλεις λεφτά να το αγοράσεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ζήτωωωωω! Κέρδισα!

Θέλω να πω ευχαριστώ στην οικογένεια μου που με στήριξε, στην παραγωγή.... κλαπς κλαπς και πάνω απ όλα στην παναγιά την pcb-τισσα που μου έδωσε δύναμη.

:D :D

Άντε και του χρόνου παίδες!

Link to comment
Share on other sites

14 Gr_God 26 -> Noctua NH-D14 + ΝΜ-Ι2011 Mounting Kit

Παίζει να είμαι ο μοναδικός εδώ που έχει 2011 επεξεργαστή και κέρδισα το μοναδικό δώρο που μπαίνει σε 2011. Είμαι ή δεν είμαι θεός; ;P..

Σας ευχαριστούμε παιδιά. Και του χρόνου. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κέρδισα? ΕΝΣΤΑΣΗ. Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ (ΔΕΝ) ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΣ :P

Συγχαρητήρια στους νικητές.

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

(όχι η ευχή δεν πάει στους νικητές, του χρόνου θα είναι η σειρά μας :P)

ΥΓ

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ AMD ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????????

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΙΝΤΕΛΙΑ ΣΑΣ......

:)...

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει ότι παίξαμε, κάναμε χαβαλέ και γουστάραμε και όχι τα δώρα! Καλή χρονιά να έχουμε γιατί του χρόνου μας βλέπω να κληρώνουμε πετρέλαιο! :P

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κέρδισα? ΕΝΣΤΑΣΗ. Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ (ΔΕΝ) ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΣ :P

Συγχαρητήρια στους νικητές.

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

(όχι η ευχή δεν πάει στους νικητές, του χρόνου θα είναι η σειρά μας :P)

ΥΓ

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ AMD ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????????

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΙΝΤΕΛΙΑ ΣΑΣ......

:)...

Δεν εχω τιποτα με την AMD ισα ισα που κρατει η ιντελ κατω τις τιμες οσο υπαρχει ανταγωνισμος. Αλλα σημερα ανακοινωθηκαν οι νεες αυξήσεις στη ΔΕΗ. Και οι AMD FX καίνε τα κερατά τους. Οποτε να ελπίζουμε να εχει βελτιωθει η AMD μεχρι του χρόνου αλλιώς οποιος κερδίσει AMD θα κανει πλούσια τη ΔΕΗ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω τιποτα με την AMD ισα ισα που κρατει η ιντελ κατω τις τιμες οσο υπαρχει ανταγωνισμος. Αλλα σημερα ανακοινωθηκαν οι νεες αυξήσεις στη ΔΕΗ. Και οι AMD FX καίνε τα κερατά τους. Οποτε να ελπίζουμε να εχει βελτιωθει η AMD μεχρι του χρόνου αλλιώς οποιος κερδίσει AMD θα κανει πλούσια τη ΔΕΗ

Αν του χρόνου κερδίσεις δώρο AMD hardware να μου το δώσεις εμένα.

Εγώ το δώρο, εσύ οικονομία στο ρεύμα και οι δύο κερδισμένοι

;P..

:P

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ AMD ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????????

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΙΝΤΕΛΙΑ ΣΑΣ......

:)...

Ευτυχώς δεν λες που δεν κέρδισα κάποια μητρική αφού δεν έχω κανέναν Intel CPU και ούτε πρόκειται να πάρω :P:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν λες που δεν κέρδισα κάποια μητρική αφού δεν έχω κανέναν Intel CPU και ούτε πρόκειται να πάρω :P:hehe::hehe:

Μα αυτός είναι και ο λόγος που δεν κέρδισα και εγώ. Αν ήταν trinity το ultrabook θα είχα σαρώσει τον ανταγωνισμό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από εμένα στους νικητές του διαγωνισμού, να χαίρεστε τα δώρα σας παιδιά! :T: Αξίζει όμως ένα μπράβο και σε όλους όσους συμμετείχαν!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει απίστευτο!!!Κέρδισα και εδώ δεν το πιστεύω!!!Το 13 έχει μπει τόσο καλά που λέω να γίνει το αγαπημένο μου νούμερο :) :) :) Ευχαριστούμε πολύ τα παιδιά για τον κόπο που έκαναν και για τα δώρα φυσικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now