Nickzzz

Playstation 4 APU: Ετοιμάζει κάτι παρόμοιο η AMD για την αγορά των desktop συστημάτων

Recommended Posts

ναι σωστά, άθλια γραφικά του gran turismo(και αλλα) για πια παιχνιδομηχανή του 2006

ναι σωστά, δεν λέει να παίξεις διπλό, τριπλό η τετραπλό στο ps3, xbox360 γιατί ειναι καλύτερα στο pc

ναι σωστά ο απόλυτος gamer πρέπει να έχει μόνο απίθανο textures αλλιώς δεν παίζει σοβαρά παιχνίδια

ffs

το μόνο κακό που έχουν οι παιχνιδομηχανές είναι οτι συνήθως είναι one way

σιγουρα θα θελα να εχουν τούμπανο γραφικά και φιλτρα και να είναι τόσο απλά

και ως επί το πλείστον στις κονσόλες δεν πέφτει τόσο δούλεμα όσο με τα pc (hardwares)

ας είμαστε ρεαλιστές, έστω λίγο

p.s. εκτός αν είστε pro (λεμε τωρα)

Link to comment
Share on other sites

Khris μια χαρά παίζεις και με PC 3ετίας που λες.

Ενημερωτικά ξέρω παιδιά που παίξανε Crysis, Crysis 2, Bad Company 2, BattleField 3, NFS Most Wanted 2, NBA 2k13, LoL, WoW Cataclysm, F1 2012, Need For Speed Shift 1 & 2, rFactor, nkPro, GTR 2, GT Legends, Call of Duty MW/MW2/BO/BO2, DiRT 3, Aliens vs Predator 3, Alan Wake, Batman AA/AC με 8800GT 1GB και με τα γραφικά μάλιστα να παραμένουνε επί το πλείστον σε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από αυτά των κονσόλων και στην χειρότερη περίπτωση στο ίδιο επίπεδο.

Το τι βλέπεις ακόμα και με τις τωρινές κονσόλες σε σύγκριση με το PC ?

Δες στο IGN Crysis 3 video SBS ( Side By Side ) με PC, Xbox360, PS3...

Προσβλητικά δεν εννοώ κανένα μου μήνυμα, είπα απλά πως οι κονσόλες κατά την γνώμη μου είναι η λύση για αυτόν ( που για οποιονδήποτε λόγο δεν έχει ή δεν θέλει να ξοδέψει ) που δεν έχει/δίνει λεφτά για καλό PC ( κατανοητό ).

Μπορει καποιος απλα να θελει να παιζει αραχτος στον καναπε του , η να παιζει split screen με καποιον κατι που στα περισσοτερα παιχνιδια στο pc δεν γινεται .

Η να μην θελει να μπλεξει με το αθλιο DRM , η να περιμενει ποτε θα βγει καλος driver για την gpu του . Απλα με την κονσολα εγω τουλαχιστον νιωθω πως ειμαι πιο κοντα στο παιχνιδι οτι ολα γινονται ποιο αμεσα . Σιγουρα τα pc ειναι πολυ μπροστα σε θεμα γραφικων και textures .

Εντελως φιλικα ολα αυτα κουβεντα να γινεται :)

Link to comment
Share on other sites

βαλτε και το 4κ + που θα υποστηριζει το ps4. η sony ειδη παρουσιασε tv 82" σ' αυτη την αναλυση. καπως ακριβη βεβαια...:D

video και photos? who gives a fuck :P

55, 65 και 84 ίντσες...πάμφτηνες!

Link to comment
Share on other sites

video και photos? who gives a fuck :P

55, 65 και 84 ίντσες...πάμφτηνες!

αψογες ειναι, οπως και οι panasonic. οι ταινιες θα ειναι απολαυση! 25000$ η 84" αλλα ειναι "νεα" τεχνολογια οποτε θα πεσουν σε καποια φαση οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

who gives a fuck λέγανε και τότε για το blu-ray του ps3

πράγματι, έχει γεμίσει το σπίτι, μου παραπονιούνται για το ίδιο πράγμα όλοι οι γνωστοί/φίλοι/συγγενείς...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now