mortisboy

New HwBox - Παρατηρήσεις και προβλήματα!

Recommended Posts

Δεν ξέρω εάν είναι μόνο σε εμένα, αλλά στα reviews δεν μου φορτώνει την 2,3,4...σελίδα(ες) από το subforum

Τις φορτώνει ρει απλά καθυστερούν, κι εγώ στην αρχή νόμιζα ότι δεν γίνονται load, αλλα τελικά γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παληκαρια που ειστε?Αντε καλοριζικο το νεο site..ενα που προσεξα στα γρηγορα ειναι οταν βαλουμε αγγλικα στην κεντρικη σελιδα δεξια τα posts φαινονται κινεζικα...

Link to comment
Share on other sites

εγώ Light Box θα έλεγα αυτό που τώρα είναι Black Box

και Black Box κάτι που θα μοιάζει με την καλιακούδα που ξέραμε και αγαπησαμε

και το font size μου φαίνεται μικρο

QFE.:time:...

επίσης νομίζω τα smilies δεν εμφανίζονται μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά το new box, λίγες πινελίες θέλει και θα είναι άψογο...

προσωπικά το προηγούμενο κατάμαυρο δεν μου άρεσε ιδιαίτερα...

έχουμε πλέον και "mark all forums read", μεγαλεία :D

Link to comment
Share on other sites

ορεε τινε φτουνο επιτέλους να μπορω να βλεπω απο το κινητο με το μαυρο δεν έβλεπα την τυφλά μου καποιας ηλικίας γλεπετε να ειδοπιησουμε και τον hipro5 τωρα θα μπορεί να το διαβάζει και αυτος καλορίζικο ο psof έγινε sofosx τρομάρα του φιλια σε ολους μπαιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

ορεε τινε φτουνο επιτέλους να μπορω να βλεπω απο το κινητο με το μαυρο δεν έβλεπα την τυφλά μου καποιας ηλικίας γλεπετε να ειδοπιησουμε και τον hipro5 τωρα θα μπορεί να το διαβάζει και αυτος καλορίζικο ο psof έγινε sofosx τρομάρα του φιλια σε ολους μπαιιιιιιιιι

Πρόεδρε του Εδεσσαϊκού, εσύ ;

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκάρετε το όνομα που εμφανίζει στην καρτέλα όταν είναι ανοιχτή η κεντρική σελίδα του forum :P
χαχα :P

Mπλέξαμε με τσοντάκια admin μου φαίνεται! :hehe: Και μπήκα να το ποστάρω, με προλάβατε γμτ :P

Ps: Κάντε το Like πιο ευδιάκριτο ωρε σεις, νέο feature και κρυμένο στη γωνία με μικρα non-bold γραμματάκια..

edit: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa φτιαξτε και τα emoticons!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now