mortisboy

New HwBox - Παρατηρήσεις και προβλήματα!

Recommended Posts

Έχουμε κρατήσει μια λίστα με διάφορα πράγματα που έχουμε εντοπίσει οι ίδιοι, αλλά και παρατηρήσεις δικιές σας, και τα κοιτάζουμε ένα ένα :)

Φτου και δεν πρόλαβα να πάρω βιάγκρα σε καλές τιμές 0xa0xaxxaax

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη εμενα με ξέχασες άτιμε εε :P μην ανυσηχείς πάντως ολα αυτα που λές εχουν ήδη γίνει και οτι φτιάχνεται διαγράφεται απο την λίστα :)

@George_o/c μην αγχώνεσαι ρει σου δώσουμε εμείς :P

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση Κωστα, δε σε ξεχασα εννοειται. Απλα λογω συναδελφωσης (σε ολα τα θεματα πλεον)

καταλαβαινω τι αντιμετωπιζεις καθημερινα, και ειπα να σε κανω ενα exclude απο εδω γιατι δεν νομιζω

να προλαβαινεις και πολυ... :) Σαφως και σε εκτιμω !!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το αγαπημένο μας hehe emoticon επέστρεψε :hehe::hehe::hehe:

Αυτο εψαχνα απο την αρχη ρε φιλε και δε το βλεπα και λεω:

παει για :facepalm: o Gorillakos δε θα το γλυτωσει μου φαινεται... !!!

Τελικα ολα καλα!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να μπω στα profile των Administrators… :S

Ναι το ξέρουμε!

και με τις αγγελίες υπάρχει prob.

Θα τα φτιάξουμε όλα!

Εγώ τα συνήθισα τα μικρά γράμματα πάντως!

Αν και έχουμε δρομολογήσει την Verdana 2 για παντού :P

Link to comment
Share on other sites

Απο το τα συνηθιζεις μεχρι το τα συνηθισα αλλα μου βγαινουν τα ματια μετα απο 15 λεπτα, εχει μια διαφορα...

Fix it asap Βασιλη. Το λευκο background το συνηθιζεις, αυτο το font size οχι... :P

Ερωτηση-Προταση

Γινεται να βαλετε και τα reviews σε ενοτητες για να τα βρισκουμε πιο ευκολα απο το search ? :)

Edited by E||hnas
Link to comment
Share on other sites

Απο το τα συνηθιζεις μεχρι το τα συνηθισα αλλα μου βγαινουν τα ματια μετα απο 15 λεπτα, εχει μια διαφορα...

Fix it asap Βασιλη. Το λευκο background το συνηθιζεις, αυτο το font size οχι... :P

Ερωτηση-Προταση

Γινεται να βαλετε και τα reviews σε ενοτητες για να τα βρισκουμε πιο ευκολα απο το search ? :)

Θα τα φτιάξουμε όλα Βαγγέλα!

Ψάχνουμε module για τα reviews γιατί το παλιό δεν μπάινει στην VB4.

Και θα τα χωρίσουμε και θα τα αλλάξουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάθε φορά που πατάω New posts κάνει περίπου 20+ δευτερόλεπτα για να εμφανίσει αποτελέσματα.

Εμένα το κάνει άμεσα, δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάθε φορά που πατάω New posts κάνει περίπου 20+ δευτερόλεπτα για να εμφανίσει αποτελέσματα.

Αυτό στο έκανε απο πάντα ή εχθές και σήμερα?

Τι provider έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει και σε μένα. Πατάω το link που έχω για να μου εμφανίζει τα posts των τελευταίων ημερών (www.hwbox.gr/search.php?do=getdaily&days=2) και ανοίγω άλλο tab να δω και τίποτα άλλο μέχρι να αποφασίσει να μου βγάλει τα αποτελέσματα!!! Αυτό γίνεται εδώ και 5-10 μέρες. Εχτές και προχτές μου τα έβγαζε άμεσα οπότε σκέφτηκα ότι ήταν προσωρινό. Σήμερα τα ίδια.

otenet

Edited by yanni
Link to comment
Share on other sites

Του δίνεις να σου τραβήξει τα θέμματα των τελευταίων 2 ημερών και αργεί τόσο ε?

Χμμμ...πρέπει να το δούμε γιατι συμβαίνει αυτό!

Πάντως εχθές κάτι πειράζαμε και είχαμε καθυστερήσεις σε πολλά!

Στο New Posts πάλι σου αργεί?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το δοκίμασα άνοιξε άμεσα και το παραπάνω link και το new posts. Θα το ξανά δοκιμάσω λίγο αργότερα αφήνοντας λίγο χρόνο ανάμεσα στις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν του έδωσα καθόλου χρόνο. :D Ξανά πάτησα το παραπάνω link και πήρε 30+ sec. Η διαφορά που υπήρχε τώρα από την προηγούμενη αναζήτηση είναι η ύπαρξη του παρόντος post (οπότε άλλαξαν τα δεδομένα της αναζήτησης - μια τρελή θεωρία)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στο έκανε απο πάντα ή εχθές και σήμερα?

Τι provider έχεις?

Αυτό συμβαίνει και σε μένα. Πατάω το link που έχω για να μου εμφανίζει τα posts των τελευταίων ημερών (www.hwbox.gr/search.php?do=getdaily&days=2) και ανοίγω άλλο tab να δω και τίποτα άλλο μέχρι να αποφασίσει να μου βγάλει τα αποτελέσματα!!! Αυτό γίνεται εδώ και 5-10 μέρες. Εχτές και προχτές μου τα έβγαζε άμεσα οπότε σκέφτηκα ότι ήταν προσωρινό. Σήμερα τα ίδια.

otenet

Αυτό που λέει ο yanni.

Τώρα που έχει λίγα νέα ποστ (αφού έκανα mark forums read) ανοίγει μπαμ. Όταν έχω να μπω κανα 2 μέρες αργεί του θανατά.

Οτε και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μου ανοίγει τσακ μπαμ και το παραπάνω Link και το new posts. Γενικά πάντως το τελευταίο 10ήμερο σε κάποιες φάσεις καθυστερεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now