ChameZX

Coolermaster Hyper 212 EVO

Recommended Posts

Γεια σε όλους :).

Μόλις παρήγγειλα από το ιντερνέτ την Hyper 212 EVO , την βρήκα πολύ αξιόλογη, και για την τιμή της, και για αυτά που δίνει σε σχέση με αυτά που ψάχνω, κάτι φτηνό και σωστό.

-Γνωρίζει κανείς αν μαζί με το κουτί της ψύκτρας περιλαμβάνετε και πάστα?

-Αν περιλαμβάνει, αυτή η εργοστασιακή είναι καλή?

-Θα χρειαστεί να αγοράσω κάποια άλλη για να έχω καλύτερη επίδοση, αν ναι ποια?? Η μήπως να προτιμήσω μια από τις δύο που δίνει σαν λύση η Coolermaster Thermal Grease - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case, Cooler, Power Supply, Laptop Cooling, Gaming Peripherals - Thermal Grease - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case, Cooler, Power Supply, Laptop Cooling, Gaming Peripherals ??

Link to comment
Share on other sites

στο κουτί θα βρεις thermal paste αλλά δεν ξέρω ποια είναι. Αν είναι η ThermalFusion 400 είναι καλή από αυτά που είδα. Ψάξε να δεις ποια είναι.

Link to comment
Share on other sites

στο κουτί θα βρεις thermal paste αλλά δεν ξέρω ποια είναι. Αν είναι η ThermalFusion 400 είναι καλή από αυτά που είδα. Ψάξε να δεις ποια είναι.

Δεν έχει κάτι συγκεκριμένο. Έχει ένα μικρό πραγματάκι σαν σύριγγα από ότι είδα σε αρκετά βίντεο, άπλα έχει ένα αυτοκόλλητο Coolermaster, δεν μου φάνηκε και πολύ σοι πράμα εδώ που τα λέμε. Όποτε μάλλον θα χρειαστώ και μια παστά, οι 2 παραπάνω προτάσεις από Coolermaster τι λένε? Μετράνε ή είναι για τα χαλιά?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί ότι δεν έχει κάτι συγκεκριμένο, αφού έχει πάστα μέσα :P Μπορεί να είναι καλή όπως σου είπα, αν δεν μάθεις ποια είναι δεν μπορείς να ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Σταράτος ο Boton, μπαμ μπαμ πάρε αυτή hehe :P

@p_under θέλω να πω ότι είναι μια απλή παστά δεν είναι κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο ή κάτι τέτοιο, τουλάχιστον αυτό μου έδωσαν τα βιντεο να καταλάβω, ίσως να κάνω και λάθος.

Link to comment
Share on other sites

[TABLE=width: 798]

[TR=bgcolor: transparent]

[TD=bgcolor: transparent, colspan: 2]Arctic MX-2 rulez και απο εμένα & Arctic MX-4 :) αξίζουν μέχρι αηδίας και τελευταίου ευρο :)

Ειναι οι καλύτερες επιλογές της αγοράς πιστεύω και σε νερο αλλα και σε αερα block :)

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με αερόψυξη οι διαφορές που θα δείς έιναι πολύ μικρές!

Απο εμένα πάρε μια Arctic Ceramique και είσαι οκ!

Μόλις περάσει η "περίοδος στρωσίματος" θα είναι όλα οκ!

Άσε που έχει και την καλύτερη γεύση! :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με αερόψυξη οι διαφορές που θα δείς έιναι πολύ μικρές!

Απο εμένα πάρε μια Arctic Ceramique και είσαι οκ!

Μόλις περάσει η "περίοδος στρωσίματος" θα είναι όλα οκ!

Άσε που έχει και την καλύτερη γεύση! :D

Τωρα παειιιιι, την πηρα την Artic mx-2 , διαβασα πολυ καλα λογια και σε αξιολογησεις ολοι που την εχουν αγορασει ειναι καταευχαριστημενοι.

Μπα καλα μου ειναι μια ψυκτρα η συγκεκριμενη ειναι για εκει που θελω, δεν χρειαζομαι προσ το παρον κατι παραπανω, ασε που δεν ξερω αλλα δεν εμπιστευομαι το νερο >.> , φανταζεσαι να γυρνασ σαββατο βραδυ πιτα απο ποτα απο εξω, κλειστα τα φωτα στο δομματιο, να περπατασ στα τυφλα και ΜΠΑΜ να δωσεις μια κλοτσια σπεσιαλ το κουτι hahahahaha :D μετα τι να πεις και τι να κανεις!!

Link to comment
Share on other sites

...

Απο εμένα πάρε μια Arctic Ceramique και είσαι οκ!

...

Άσε που έχει και την καλύτερη γεύση! :D

Ενα Γοριλλακι δε σταματαει να τρωει ποτε !! :T:

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha γοριλλα κανε μια λιστα μωρε με παστες και απο διπλα με γευσεις και παραδιπλα σε ποσυ ωρα πας για πλυσει στομαχου ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now