Picard

Drivers ATI & Win7

Recommended Posts

Γεια χαρα,θελω να ρωτησω το εξης,πως θα γινει να περασω οδηγους της ατι για την καρτα γραφικων σε σπασμενα win7 ultimate 64 bit χωρις προβλημα??? εχω τα vista 32 bit γνησια και διαπιστωσα προβληματα μνημης,επειδη διαχειριζονται μονο 3,5gb απο τα 16gb καμια φορα οταν το ζοριζω με games και προγραμματα μου πεταει μπλε οθονες, θα θελα να αγορασω τα γνησια αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω φραγκα λογω ανεργιας,υπαρχει καποια λυση πανω σε αυτo??? ολοι οσοι εχετε καρτες γραφικων ατι τα αγορασατε original????

Edited by Picard
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Κατ' αρχας δεν θα επρεπε να μιλαμε για πειρατικο λογισμικο :)

Προς ενημερωση σου παντως, δεν παιζει ρολο το αν ειναι αυθεντικα η οχι τα windows. Κανονικα θα επρεπε να παιζουν μια χαρα, δεν απαιτειται γνησιο λειτουργικο για να εγκατασταθει καποιος driver (εξ οσων γνωριζω ακομη)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Κατ' αρχας δεν θα επρεπε να μιλαμε για πειρατικο λογισμικο :)

Προς ενημερωση σου παντως, δεν παιζει ρολο το αν ειναι αυθεντικα η οχι τα windows. Κανονικα θα επρεπε να παιζουν μια χαρα, δεν απαιτειται γνησιο λειτουργικο για να εγκατασταθει καποιος driver (εξ οσων γνωριζω ακομη)

μαλιστα,θα τα αγορασω καποια στιγμη,μην ανησυχεις δεν ειμαι γυφτος ανεργος ειμαι,οχι για πολυ....:tennis:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε κατηγόρησα για κάτι, μην ανησυχείς κατανοούμε και μεις :)

Απλώς στην προκειμένη περίπτωση, ο οποιοσδήποτε μπορεί να γυρίσει και να σου πει πως πρέπει να βάλεις γνήσιο λογισμικό για να μπορέσει να σου παρέχει υποστήριξη. Οπότε, μια χαρά λειτουργούν απλώς μην ελπίζεις σε επίσημη υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now