GoriLLakoS

HwBox & OCZ Giveaway: Απαντήστε και Κερδίστε έναν OCZ Vertex 3.20 240GB!

Recommended Posts

θα έκανα εγκατάσταση τα καινουργια Windows 8 Pro και θα έβαζα τις πιο βασικές εφαρμογές εκει.πχ Chrome,office 2010,ccleaner,και προγραμμάτα για ανάπτυξη ιστοσελιδων και photoshop.

Link to comment
Share on other sites

Για λειτουργικό Windows 7 x64.

Από προγράμματα firefox,winamp,dBpoweramp Music Converter,adobe reader pro,microsoft sql server 2008r2,vmware.

Από παιχνίδια αυτό τον καιρό Tomb Raider και Call of Juarez Gunslinger.

Καλή επιτυχία σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......εχουμε κ λεμε..

Win7 x64, office, photoshop CS6, Drangensang online, Crysis 3, BsPlayer (Pro) και κατι ψιλα....

Ελπιζω να εχω την ευκαιρια να τα περασω ολα αυτα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Fedora/Windows 7, Όλες τις εφαρμογές και τα παιχνίδια, κι ελπίζω ο firefox και οι εφαρμογές επεξεργασίας βίντεο και εικόνας να πάψουν να ζορίζονται απ τον σαραβαλο μηχανικό δίσκο μου :Ρ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σουπερ δωρο και το χρειαζομαι για να βαλω οτι μου αρεσει σας ευχομαι παντα επιτυχιες πολυ καλο σαιτ αξιζει το δωρο ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργικό:

Windows 7

Προγράμματα:

Firefox

Foobar2000

MPC-HC

Reaper

Cubase

Google SketchUp

Room EQ Wizard

Catt-Acoustic

Libre Office

Itunes

D&B Array Calculator

Team Viewer

Dropbox

Skype

WinRar

SpyBot

Crystal Disk Info

Spice

AutoCad

E.A.S.E.

HWMonitor

TuxGuitar

Nuance pdf reader

Matlab

Simulink

Παιχνίδια:

No Games

Καλή επιτυχία σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή εγκατάσταση δίπλου λειτουργικού (windows 7 και windows 8). Για συνέχεια office, photoshop, nero, adobe reader, skype, TERA online, LoL, Sacred 2 και σύντομα μόλις κυκλοφορήσει Sacred 3, Planetside 2, Starcraft 2, Shogun 2 και άλλα πολλά παιχνίδια ώστε να είναι πιο άνετη η λειτουργία τους.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια που έχω στο παλιό αδερφάκι του

Δηλαδή παιχνίδια κυρίως (Skyrim, Borderlands, Dead island κτλ), προγράμματα επεξεργασίας εικόνας (photoshop, Premiere, After Effects) και τον Eclipse γιατί προγραμματίζω :P

Link to comment
Share on other sites

windows 7 ultimate,eve online,ολλα τα μικροπρογραματακια-εφαρμογες που χρησιμοποιω και δυστυχως εχω μεινει με 500 κατι MB ελευθερα στο C.καλη τυχη σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλους.

Εγω θα εγκαθιστόυσα: windows 7 x64, sql server, netbeans,dreamweaver, visual studio, matlab, ms office,ccleaner,vlc,utorrent, firefox, skype για αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now