GoriLLakoS

HwBox & OCZ Giveaway: Απαντήστε και Κερδίστε έναν OCZ Vertex 3.20 240GB!

Recommended Posts

Θα τον χρησιμοποιήσω για boot drive στα Windows 7 που έχω εγκαταστήσει μέσω paravirtualized HVM (με το Xen) σε Debian wheezy. Τα Windows τα χρησιμοποιώ μόνο για gaming και μιας και τα LVM που χρησιμοποιώ είναι από HDD, πιστεύω θα είναι αρκετά καλύτερη η απόδοση του εικονικού windows συστήματός μου.Πιθανόν αν τον κερδίσω να πάρω και ένα pci-express sata3 controller για να κάνω passtrhough όλο το controller για να μην παίζω με LVM.

Link to comment
Share on other sites

Τα win 7,drivers,fancy cashe(ναι θελω να κανω chase τον ssd με ram),photoshop,virtual dj,vlc,microsoft office,chrome,google earth,tune up utilities,bittorrent,unigine heaven,CPU-Z,GPU-Z,Assang creed 3,the witcher 2,nfs,darksiders 2,blur,και πολλά άλλα games

Link to comment
Share on other sites

Αμεσα εγκατασταση των windows7, να δω αν παιζει σε σατα3 γιατι τωρα παιζει καποιο θεμα στο pc (δεν ξερω τι) και ο agility3 60gb, εκτος απο λιγος, παιζει μονο ως σατα2.

Link to comment
Share on other sites

καλή τύχη σε όλα τα μέλει της παρέας κατ αρχήν και από εμένα.

Εγώ δεν θα αναφερθώ καθόλου σε παιχνίδια γιατί δεν πολλή ασχολουμέ η αλήθεια είναι, άλλα θα πω μερικά από τα ποιο δυνατά προγράμματα που έχω δουλέψει και με αυτόν τον δίσκο θα τα έτρεχα πολλή ποιο άνετα και θα δούλευαν άψογα τα προγράμματα είναι τα εξής...

1ον Adobe Master Collection CS6( Premier,Photoshop κυρίως)

2ον AVS Video Converter v8

3ον Microsoft Office 2013

4ον R-Studio 5.4 Corporate Edition

5ον TuneUp Utilities 2013

6ον VMware Workstation v9.0.2 Build 1031769

7ο και τελευταίο ποιο άλλο από το Winrar

και όλα αυτά μα που αλλού στα Windows 7 Ultimate Edition.

Link to comment
Share on other sites

Windows 7, Photoshop CS6, κανα 2 βασικα παιχνιδια που παιζω αυτον τον καιρο (πχ. Dota 2, Blacklight Retribution), VMware, MS Office και γενικα οτι βαρυ προγραμμα ειναι για εγκατασταση..

Καλη επιτυχια...

Link to comment
Share on other sites

Win7, Total Commander, Visual Studio, VLC, κ.α...

Μάλλον όμως θα δοκίμαζα πρώτα πως λειτουργεί το ESXI 5.1 πάνω του πριν από αυτά...

Link to comment
Share on other sites

μμμ τι θα έβαζα..... την μάνα μου και τον πατέρα μου (όπως λέει και η γνωστή διαφήμιση:whoohoo:).Win 8, Adobe suite, photoshop, Nero, Firefox, Vlc, Chrome, κλπ,κλπ,κλπ.

Καλή τύχη σε όλους (αν και ένας θα είναι ο τυχερός).

Link to comment
Share on other sites

Θα έβαζα όλα τα αρχεία που είχα χάσει απο τον παλιό μου εξωτερικό επειδή χάλασε :loveliness:..

Πχ, Black And White 2, Mass Effect trilogy, Dragon Age Origins / 2, Guild Wars 2 και πολλά ακόμη παιχνίδια :)

Καλή επιτυχία σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ καλή ιδέα, λοιπόν..

Windows 8, Chrome, Firefox, Adobe Photoshop, Sony Vegas PRO, WinRar, Winamp, iTunes, Revo Ultimate Unistaller, TimeAdjuster, CPU-Z.. Και αλλά τα οποία τώρα μου διαφεύγουν!!

Καλη επιτυχία μάγκες!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και καλη επιτυχια!!! Windows 7 64bit, Adobe photoshop, ProShow Producer 5, Adobe reader, Nero, google chrome, Kaspersky pure κ.α

Kαλο καλοκαιρι σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now