GoriLLakoS

HwBox & CM Storm Giveaway: Απαντήστε και Κερδίστε ένα CM Storm Trigger Keyboard!

Recommended Posts

Λοιπόν...θέλω το keyboard αλλα αυτό που είναι αντικείμενο "πόθου" είναι το storm Trooper!!! CM Storm » Products: Trooper - Window

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

Λοιπόν.... Θέλω το keyboard γιατί μετά από 5.000.000.000 πατήματα το G15 αρχίζει να κάνει νερά στα νούμερα . Αλλά αυτό που είναι τέλειο είναι το (CMStorm)Trooper !!! May the force be with me !!! http://www.cmstorm.com/en/products/chassis/Trooper/

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg.f26a66578e0f1c9ee1

CSCOSGC5000KKN1_2.jpg.2e4605473a2eeb21cb

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα ήθελα έχω, γιατί είμαι AMD funboy.CM Storm » Products: Sniper Black - AMD Edition

image_75.jpg

Amd for the win, Αν υπάρχει κανέις ΛΑΡΙΣΑ που ξέρει και θέλει να κάνουμε Unlock τους κρυφούς πυρήνες του επεξεργαστη μου, τους άνοιξα και τους 4, με τους 1+2+3 μπουτάρει και πρίν μπει στα windows μπέ οθόνη, με τους 1+2+4 μπουτάρει, μπένει στα windows και μετά απο 5-10 δευττερόλεπτα, μπλέ οθόνη.

Το σύστημα μου είναι

AMD phenom X2 550,

Gigabyte GA-MA790GP-UD4H

Τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία

image_75.jpg

image_75.jpg

image_75.jpg.07ffe25ea74c134b3161509faac

Link to comment
Share on other sites

καλή επιτυχία σε όλους ,

τώρα από το store θα ήθελα το

CM Storm » Products: Stryker

μεγαλο κουτί,άσπρο χρώμα...

επίσης θα ήθελα να δοκιμάσω το CM Storm » Products: Skorpion για να δω πραγματικά αν αξίζει όλο το hype που έχω ακούσει στο internet

Link to comment
Share on other sites

CM Storm » Products: SF-19 USB2.0

αυτό είναι ιδιαιτέρως δελεαστικό θα έλεγα τώρα και που η θερμοκρασία ανεβαίνει στα ύψη...η nvidia βράζει καπάκια στους 90 βαθμούς....

btw ωραία giveaways κάνετε εδω πέρα... ότι πρεπει για νέρντουλες ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now