GoriLLakoS

HwBox & CM Storm Giveaway: Απαντήστε και Κερδίστε ένα CM Storm Trigger Keyboard!

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Είμαι άνθρωπος που του αρέσει να κλείνει σύνολα.. σετάκια ας πούμε.. αυτόν τον καιρό είμαι ταγμένος στην Razer αλλά τον τελευταίο καιρό καλοβλέπω την CM Storm και για αυτό χάρηκα πολύ για αυτό το giveaway.

Λοιπόν στο θέμα μας... μαζί με το Trigger την επόμενη μέρα παραγγελία Inferno (mouse), Power-RX (pad), Sirus S (headset) και φυσικά το πανέμορφο Case Scout 2.

CM Storm » Products: Trigger

CM Storm » Products: Inferno

CM Storm » Products: Power-RX

CM Storm » Products: Sirus S - 5.1

CM Storm » Products: Scout 2 N2

Υ.Γ. Δεν βάζω φωτογραφίες γιατί το post μου θα χρειαστεί δεύτερη σελίδα για να χωρέσει. :biggrin-new:

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια guys για τα προιοντα σασ.εγω δεν εχω καποιο δικο σασ προιον ακομα αν και θα ηθελα αυτα τα ακουστικα για να απολαμβανω τισ ταινιαρεσ μου και τισ μουσικαρεσ μου CM Storm » Products: Sonuz

Link to comment
Share on other sites

οτιδήποτε από κουτι, keyboard, headset θέλω ...δυστυχώς η οικονομική μου κατάσταση δεν με αφήνει να πάρω τόσο εξεληγμένα προϊοντα...

Link to comment
Share on other sites

Θα φανει παραξενο αλλα εμενα αυτο που με γοητευει ειναι κατι minimal αλλα πολυ πρακτικο δε. Δηλαδη αυτα τα ακουστικα . Τα θεωρω εξαιρετικα ομορφα και ταυτοχρονα πολυ βολικα. Μεγαλο mobility και portability φυσικα, χωρις να στερουν σε ομορφια και δυνατοτητες.

thumb.php?prod=61&id=387

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now