vaggm

Bitfenix Prodigy και CM Seidon 240M

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! σκεφτομαι σοβαρά να αγοράσω την παρακάτω ψύκτρα COOLERMASTER RL-S24M-24PK-R1 SEIDON 240M - ΥΔΡΟΨΥΞΗ - μιας που είναι και σε καλη προσφορα και να την βάλω στο bitfenix prodigy μου...γνωρίζει κανείς αν ταιριάζει άνετα μεσα στο κουτί?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! σκεφτομαι σοβαρά να αγοράσω την παρακάτω ψύκτρα COOLERMASTER RL-S24M-24PK-R1 SEIDON 240M - ΥΔΡΟΨΥΞΗ - μιας που είναι και σε καλη προσφορα και να την βάλω στο bitfenix prodigy μου...γνωρίζει κανείς αν ταιριάζει άνετα μεσα στο κουτί?

Πηγαινε στη σελιδα της εταιριας και δες αν μεταξυ των τρυπων για τις βιδες των ανεμιστηρων στο κεντρο ειναι 15βχιλιοστα. Αν ναι σε περνει μια χαρα!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Έκανα move το θέμα στα κουτιά για να μην χάνεται μέσα στην γενικότητα του Sub Forum της Αναβάθμισης :T:

Άλλαξα και τον τίτλο να είναι πιο "καθαρός"!

Όταν τα φτιάξεις όλα - εάν μπορείς - ανέβασε καμια photo να θαυμάσουμε :T:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την seidon η οποία θα ψυχει τον Α10-6800Κ και περιμένω να βγεί στην κυκλοφορία η εν λόγω κυρία! Gigabyte F2A85XN-WIFI Mini-ITX Motherboard Review « KitGuru... Επίσης πήρε το μάτι μου τελευταία αυτό Bitfenix Prodigy Mesh Front Panel : Black / Silver |Specialtech UK Water Cooling Shop ... δίνω μια άποψη για το build και ανυπομονώ να το βγάλω φωτο για να στείλω!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now