Tekmaster

Αγορά tablet

Recommended Posts

Χαιρετώ το φόρουμ! Μετά από αδυναμια ανάκτησης του παλαιού μου λογαριασμού "T?km@$t?®" επιστρέφω με νέο για να με συμβούλεψετε για την αγορά ενός tablet πλατφόρμας android και με budget 70?. Το θέλω για browsing κυρίως, ταινίες κλπ θέλω επίσης οπωσδήποτε να περνει sim.. ακούω γνώμες :D

Send from XNmpeiria Neo V CM10

Edited by Tekmaster
Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει και ποιο φθηνά που έχουν όλα αυτά που θέλω και με λιγοτερα λεφτά άπλα ρωταω μήπως έχει κάποιος κάτι παρόμοιο η αν γνωρίζει κάτι να μου το προτείνει

Send from XNmperia Neo V CM10 using Tapatalk 2 :D

Link to comment
Share on other sites

Με 70? και 3G, ούτε από Κίνα δεν ξέρω κάποιο που να μπορείς να φέρεις. Μόνο ένα μονοπύρηνο και Android 2.2 βρήκα παραπεταμένο σε κάποιο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει και ποιο φθηνά που έχουν όλα αυτά που θέλω και με λιγοτερα λεφτά άπλα ρωταω μήπως έχει κάποιος κάτι παρόμοιο η αν γνωρίζει κάτι να μου το προτείνει

Send from XNmperia Neo V CM10 using Tapatalk 2 :D

Δε το λες και σε μενα που εψαχνα ενα τις προαλλες?

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ψάξεις στο eBay για tablet with sim και θα σου βγάλει ένα κάρο απλά δεν ξέρω άν υποστηρίζουν τις δικές μας τις μπάντες..

Το φτηνότερο και πάλι ξεκινά στα 120-140?:

tablet with sim in iPads/Tablets & eBook Readers | eBay

Εκτός κι αν εννοείς αυτά, που λένε πως "υποστηρίζουν 3G", αλλά ΔΕΝ έχουν ενσωματωμένο:

tablet 3g in iPads/Tablets & eBook Readers | eBay

Μπορείς να βάλεις link και να μας δείξεις πιο ακριβώς εννοείς, για να σου πούμε κι αν υποστηρίζει κι ό,τι άλλο θες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now