Recommended Posts

Μπράβο ρε Σοφοκλή, της έδωσες να καταλάβει και είμαι σίγουρος ότι δεν θα την αφήσεις σε ησυχία.

Το θέμα είναι ότι πλέον, όπως πάει αυτή η πλατφόρμα η Extreme ΙΜΗΟ μόνο gaming (ROG) δεν είναι. Μέχρι και τον καλό ήχο της βγάλαν και τον βάλανε ως και την Formula. Νομίζω ότι πλέον η Extreme κάνει μπαμ ότι είναι για απόλυτα "ειδικό" κοινό. Και σε αυτό το κοινό θα - και έχει ήδη - λάμψει!

Κατά τα άλλα ASUS as usual, φαίνεται να τα έχουν σκεφτεί όλα για να πηγαίνει up to 11 - όχι σαν κάτι κιτρινόμαυρες που διαφημίζουν "MAX Overclock" και δεν έχουν καν αποσπώμενα BIOS chips, αν έχουμε τον θεό μας :hehe:

Και Sofos as usual, review με World Record μέσα, like it ain't no thing :T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Aυτος που θα σκασει @caution 380 για μητρικη δε νομιζω οτι θα ασχοληθει ποτε με onboard ηχου.Θα χει ΑSuS xonar Phoeubus η Soundblater ZX ,ZXR

Bεβαια θα μου πεις 380euro και να μην εχει την καρτα ηχου που εχει ακομα και η hero των 190?Απο την αλλη πιστευω ειναι τρομερη μητρικη αλλα μεχρι 300? θα τανε το καλυτερο price range και καπου στα 250euro η Formula.Tο καλυτερο VFM αυτη της rog σειρας ειναι μαλλον η hero στα 175-180? που παιζει ευρωπη και η οποια εχει και xtreme tweaking ρυθμισεις για Dry ICE Cascade LN2 benches.

Edited by HellionGR
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρείστε κάτι.

Η Maximus VI Extreme προωθείται από την Asus σαν overclocking mobo που απλά καλύπτει και τους gamers.

Μέχρι πρότινος γίνονταν το αντίθετο.

Ο overclocker που θα πάρει 3-4-5-10 cpus θα πάρει την Extreme. Επίσης η Extreme πουλάει λόγο ονόματος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now