Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα και καλορίζικο και το ανανεωμένο site!!Θα χρειαστώ τη βοήθεια σας για την αγορά ενός gaming ποντικιού που θα αντέξει περισσότερο από ότι το razer deathadder,όριο τιμής τα 80 ευρώ...Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορινα! θες να μας πεις για τι θα το χρησιμοποιησεις το mouse? του ειδους παιχνιδια? rts, fps κτλπ

αλλα και τι mousepad εχεις

και αν δεν βαριεσαι και με τι sensitivity παιζεις κατα βαση ? :D

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να αντεξει περισσοτερο απο το deathadder? Ειναι απο τα καλυτερα ποντικια (για FPS) που εχω παιξει ποτε, ειναι απιστευτο!

Σορρυ και ολας δεν θελω να στην πω, αλλα αν εισαι κανιβαλος και το εσπασες δεν ειναι οτι θα αντεξει περισσοτερο καποιο αλλο ποντικι :P

Anyway σαν ποντικι ειναι ωραιο και το G500 της Logitech, παρα πολυ καλο και βολικο, και για FPS και σε MMOPRG ηταν αρκετα ωραιο, μπορεις να το βρεις ~70?..

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά δεν το έσπασα,απλώς βγήκε προβληματικό το ροδάκι και αντί για αντικατάσταση ή έστω επισκευή βρέθηκα με ένα πιστωτικό...Δεξιόχειρας είμαι και ένα razer sphex έχω για mousepad.Αυτή τη στιγμή mmo παίζω και όσο για τα dpi δεν βλέπω να αξιοποιούνται μετά το 2200.

Link to comment
Share on other sites

go for zowie fk - ανωτερη ποιοτητα απο το DA καλυτερος αισθητηρας αρκει να σε βολευει το grip .

ειδαλλως g400s solid επιλογη .

και τα 2 τα ποντικια αλλα και το DA δεν εχουν θεματα με prediction, acceleration

το g500 αν δεν με απατα η μνημη μου εχει accel issues.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι,έχοντας καταλήξει,στα Razer Naga 2014 Edition ή Logitech G600??Δεν νομίζω να τα χρειαστώ όλα απλώς θέλω κάτι να αντέξει και φαντάζομαι ότι αυτά τα ποντίκια είναι για πιο σκληρές καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now