MetallicGR

Apple iPhone 5S/5C Η επόμενη γενιά

Recommended Posts

S4 ρε!!! Άσε τις χαζομάρες..μια φορά έβαλα φίλο μου κ πήρε κινέζικο huawei καταραμένη η ώρα που του το πα 3 χρόνια με Έβριζε!!Μέχρι που του δωσα το s3 κ ησύχασα!!...:hehe:

Η Huawei δεν βγάζει high end στο ελλαντα. Οπότε συγκρίνεις κινητά μεσαίας χαμηλής με το s3. Δεν ξαναπαίρνω κινέζικο/κορεατικο τηλέφωνο με ευρωπαϊκή τιμή. Η ποιότητα κατασκευής είναι για κλάματα. μόνο παράπονα έχω από την Samsung. Δεν τη συγχωρώ άλλη φορά. Εκτός και αν βγάλει κινητό από ποιοτικά υλικά. Αυτό λοιπόν το ξιαομι είναι καλύτερο ΠΑΝΤΟΎ από οποιοδήποτε άλλο αντροιντ. Και ποιότητα κατασκευής και απίστευτο λειτουργικό. Φοράει miui v5. Ρετινα 1080π 5ίντσες 800κουαλκομ κτλ. Και αναβαθμίσεις κάθε παρασκευή. Άντε γειά! !!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Το s4 είναι αισθητά ανώτερο ποιοτικά απο τ 3..Δώσε κανα link να το δούμε κ εμείς που δεν το γνωρίζουμε!!

Θήκη για την πατάτα της apple...:hehe:

Xiaomi 3 η Xiaomi miphone 3. Αν το βάλεις στο Google θα στο βγάλει. Είμαι εκτός σπιτιού αυτές τις μέρες. .! Έχω πιάσει s4, είχα για μια μέρα ένα κιόλας για να το σεταρω. Δεν αξίζει την μετάβαση από το s3. Δεν σου αφήνει των αίσθηση που σου αφήνει το HTC one πχ που έχει απαράδεκτη κάμερα όμως. Τα ξιαομι δεν τώρα έχω πιάσει αλλά διαβάζω τα καλύτερα. Μοιάζει με n9 τακους Νορντ;!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Ναι το βρήκα...ε κάποιο ελάττωμα θα έχει δεν γίνεται να είναι όλα τέλεια! Το htc one το είχα σήμερα αρκετή ώρα στο μαγαζί..εκτός απο την ποιότητα κατασκευής και τον ήχο απο τα εξωτερικά ηχεία του δεν βρήκα κάτι άλλο που να μ αρέσει..

Ανάλογα φίλε μου Πάνο..εγώ το πούλησα 230 το σ3 κ πήρα το σ4 με άλλα 240 ευρώ...ότι είχα κάνει και με το σ2...και του χρόνου να μαστε καλά το ίδιο πράγμα θα κάνω...george oc ακούς? χαχα

Link to comment
Share on other sites

Και την οθόνη του 1. Είναι πολύ καλή.

230 είναι αυτοκτονία! !!

Έχει ένα αρνητικό:εγγύηση. Αλλιώς και τιμή 250 ? είναι απίστευτη! !!! Και από τα πιο όμορφα! !(πίστη αντιγραφή του Ν9)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή μέχρι να την βάλεις δίπλα στο s4 μόνο τότε θα καταλάβεις τι λέω! 480 ευρώ το είχα πάρει....για όσους το αγόρασαν 600-700 ευρώ προφανώς είναι αυτοκτονία για μένα όχι :)

Εκεί που κολλάω και θα κολλάω πάντα είναι ότι δεν αφαιρείτε η μπαταρία..κάτι το απαράδεκτο για μένα.

Link to comment
Share on other sites

η οθονη ειναι πολυ ομορφη και εμενα μου αρεσει καλυτερα, ολοι επιμενουν πως ειναι καλυτερη του 1 χωρις να καταλαβαινω τον λογο αφου το "ψευτικο" τις αμολεντ ειναι πιο ομορφο. βεβαια και η ρετινα ειναι πολυ καλη. αν ερθει μεχρι τα 350 το σιαομι θα το χτυπησω!(με διορθωσαν γιατι ετσι προφερεται αποτι μου λενε!:P:hehe:) σταματαω το οφτοπικ εδω!

Link to comment
Share on other sites

απ' οτι γραφουν στα site, εχουν και τα δυο πολυ υψηλη ποιοτητα υλικων. οποτε λογικο να βγαινει σε τετοια τιμη. αμερικη παντως με συμβολαια γυρω στα 200$ πωλειται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now