Recommended Posts

Γεια σας παιδιά πριν από λίγο καιρό κάτι γινόταν με τον αναφερόμενο σκληρό και δεν τον αναγνώριζε και γενικά έκανε λες και δεν μπορούσε να γράψει καλά αργούσε ακόμα μέχρι και mp3 δεν μπορούσε να διαβάσει για να τα παίξει! Κάπως όμως έγινε άλλαξα και εγώ την θύρα sata και άρχισε να δουλεύει από τύχη μέχρι που χθες άρχισε να μου κάνει random crashes κυρίως όταν πήγαινα να παίξω παιχνίδι και crashαρε και καθώς δούλευα στην επιφάνεια εργασίας... Τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Ο δίσκος δεν παίζει να έχει εγγύηση αλλά επίσης δεν είναι δουλεμένος σχεδόν καθόλου! Το πρόβλημα είναι ο δεν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα αγοράς άλλου δίσκου

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το hard disk sentinel η υγεία του σκληρού είναι 100% σύμφωνα με το πρόγραμμα, άρα δεν πρέπει να φταίει ο σκληρός διότι δουλεύει μια χαρά απλά κάτι crashάρει το σύστημα και βγάζει blue screen και γράφει και ένα αρχείο από κάτω nds(κάτι).sys :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έφταιγε ο σκληρός είχα κάνει άλλη βλακεία... Έκανα undervolting μια μέρα και μετά νομίζοντας ότι είναι stable δεν μου πέρναγε καν από το μυαλό

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now