caution

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα... (Appraisal Thread)

Recommended Posts

Καλησπέρα. Διαθέτω έναν cpu i7 intel core 920 στα 2,66 GHz και μία Mobo Asus Rampage II Gene σε άριστη κατάσταση, ποτέ δεν έγινε O/C. Πόσο λέτε να πιάνει το πακέτο? Σκεφτόμουν 180. Είναι υπερβολικό ? Θέλω την γνώμη σας! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αρά είμαι αρκετά υπερβολικός μάλλον! 120 ταβάνι?

120 ξεκινάς να συζητάς...δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος για το πόσο θα φύγει :(

Link to comment
Share on other sites

Τα φωτα σας παιδες

ΜΒ: Asus Rampage V Extreme U3.1 (έχει εγγύηση αντιπροσωπείας)

Cpu: Intel i7 5820k (έχει εγγύηση αντιπροσωπείας)Ram: G.Skill f4-2133c 15q-16GRR 4*4GB (έχει εγγύηση από eshop)

Ram:Geil Potenza evo 2400 4*4 (έχει εγγύηση αντιπροσωπείας)

Psu: Cooler master v850(έχει εγγύηση από pc1 )

vga:asus rog striker gtx 760 (έχει εγγύηση αντιπροσωπείας)

Τονιζω οτι ειναι ακλοκαριστα τα πραγματα οποτε δεν ξερω αν ειναι καλα κομματια κτλ..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1989]tavlamari[/MENTION] δεν υπαρχει αποδειξη για μητρική? Η Asus σου βγαζει την ψυχη αν δεν εχεις, εγω το παλευω ενα μηνα και ακομα δεν ξερω αν θα τα καταφερω για μια μητρικη

@Γοριλας : το καθε κουτι εχει μονο αυτα που λες? :hehe: όχι τροφοδοτικο, όχι δίσκους?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1989]tavlamari[/MENTION] Εγγύηση αντιπροσωπίας και Asus μου ακούγεται κάπως, αλλά 250/300/70/120/100 πρέπει να είναι doable.

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] Σαν parts, 2x90 για τις κάρτες, 35 για τις μνήμες και 50 για την μητρική, πρέπει να είναι η φάση. Λίγο πιο κάτω από το άθροισμα για το bundle.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1989]tavlamari[/MENTION] δεν υπαρχει αποδειξη για μητρική? Η Asus σου βγαζει την ψυχη αν δεν εχεις, εγω το παλευω ενα μηνα και ακομα δεν ξερω αν θα τα καταφερω για μια μητρικη

@Γοριλας : το καθε κουτι εχει μονο αυτα που λες? :hehe: όχι τροφοδοτικο, όχι δίσκους?

Ζαχαρώνεις κουτιά και τροφοδοτικά και δίσκους Ανεστάκο? :hehe:

Αυτά μου είπε θέλει να δώσει ο φίλος μου, αυτά σας λέω!

Εδώ δεν ήξερε τι CPU έχει και περιμένω να μου πεί :P

Link to comment
Share on other sites

α καταλαβα, mining rigs :hehe:

CPU 10 euro νομιζω, ειναι μονοπυρηνος!

Το τροφοδοτικο ειναι το απλο ή το "i"?

εχει αποδειξη? εχει σημασια στην τιμη γιατι ειναι σιγουρα εντος εγγυησης (7ετια)

Link to comment
Share on other sites

α καταλαβα, mining rigs :hehe:

CPU 10 euro νομιζω, ειναι μονοπυρηνος!

Το τροφοδοτικο ειναι το απλο ή το "i"?

εχει αποδειξη? εχει σημασια στην τιμη γιατι ειναι σιγουρα εντος εγγυησης (7ετια)

Ούτε αυτός ξέρει τι έχει! :hehe:

Δεν τα αλλάζει η Corsair χωρίς απόδειξη?

Φαντάζομαι δεν έχει! Εδώ δεν ξέρει τι CPU είχε!

Link to comment
Share on other sites

δεν αλλαζει, την τελευταια φορα που εκανα κατι μνημες που ειχα παρει απο σενα ( :P )

μου τις αλλαξανε χαριστικά και δωσανε 30 μερες εγγυηση μονο σε αυτες που μου στειλανε, και αυτο με χιλια παρακαλετα!

Link to comment
Share on other sites

δεν αλλαζει, την τελευταια φορα που εκανα κατι μνημες που ειχα παρει απο σενα ( :P )

μου τις αλλαξανε χαριστικά και δωσανε 30 μερες εγγυηση μονο σε αυτες που μου στειλανε, και αυτο με χιλια παρακαλετα!

Πάλι καλά που δεν μου τις έστειλες πίσω δλδ να τις κάνω εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now