Γιωργος

Toshiba qosmio x70-a-10f

Recommended Posts

ειχα σονυ αλλ ποτε μα ποτε δεν μου ανεβασε τετοιες θερμοκρασιες αλλα και παλι δεν το λες ψηλα 80 βαθμους μαξιμουμ και 70 η καρτα μου.Μ αρεσει που λενε οτι η σειρα 7 εχει 15% τουρμπο μπουστ εδω πεφτει οχι να εχει και ανοδο.Δηλαδη δεν ειναι ελατωματικο με λιγα λογια το λαπτοπ μου?Ειναι φυσιολογικο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

oxi ξερω πολλα αλλα στο συγκεκριμενο λαπτοπ δεν ξερω τι παιζει και θελω να μαθω γτ ξαφνικα ριχνει τα fps οταν ζεσταθει και αν αυτο ειναι φυσιολογικο η πρεπει να το στειλω πισω?Το μουλτιραμα λενε οτι ειναι φυσιολογικο το ιδιο μου ειπαν και κατι φιλοι μου αλλα για πειτε και εσεις την γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αμα παρω βαση δεν θα πεφτουν τα fps?Μαλλον το κανει για προστασια της καρτας αν και μονο 79 βαθμους πιανει τεσπα ευτυχως πεφτει μονο για 3-4 δευτερολεπτα απο τοσιμπα μου ειπαν θα το ψαξουν.Τους ζαλισα τους ανθρωπους και το μουλτιραμα και εσας σας ζητω συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας τελικα με πηραν απο την τοσιμπα 3 ημερες πριν ληξει το doa μου και μου λενε υστερα απο φωτογραφιες που εστειλα και τι παιχνιδια παιζω οτι οι 83 βαθμοι που πιανει το μηχανημα οταν παιζω ειναι παρα πολλοι και θεωρειται προβλημα λογικα λενε του ανεμηστηρα ειδικα αφου μου κλεινει η καρτα γραφικων και πεφτει στα 8-15 fps στα πρωτα 15 λεπτα οποτε ας ελπισουμε το μουλτιραμα να κανει σωστα την δουλεια του και να μην μου κανουν ζημια αν και πολυ τους φοβαμαι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now