Recommended Posts

Νίκο το σκέφτηκα να τα βάλω όλα σε ένα post, θα είναι όμως πάρα πολύ το Scroll Down! :hehe: Επίσης σκέφτηκα ότι αν βάζω κάθε part σε καινούργιο post τότε θα μπορεί ο κάθε ένας να κάνει ερωτήσεις/παρατηρήσεις για το κάθε part ακριβώς από κάτω του.. έτσι πιστεύω ότι δεν θα "χάνεται" η κουβέντα. Σκέψου να θέλεις να σχολιάσεις κάτι που βρίσκετε 3-4 σελίδες πίσω ( στο post #2).

Δεν είναι κόπος να τα κάνω merge στο #2 και να βάζω εκεί όλα τα επόμενα. Ότι σας βολεύει.. you name it! :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=602]PinwmpireS[/MENTION] αν μπορείς κάνε το και ξεχωριστό post κάθε φορά που φτιάχνεις καινούριο guide αλλα ενημέρωνε και το πρώτο σου !

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα να σταματήσεις να το ποστάρεις παρακάτω..είπα να το προσθέσεις και εκεί που είναι το part 1! Άλλωστε όταν θα το βάλεις εκεί που έιναι το part1 θα το βάλεις ταυτόχρονα και σε όποια σελίδα έχει κενό..2 σε 1 το έπιασες ?

Το είπε ο jason

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη δεν έχω βρει το χρόνο να το διαβάσω όλο αλλά έχω ρήξει μερικές ματιές και είναι κάτι που δεν αρμόζει σε μία τέτοια δουλειά. Θα επανέλθω όμως γιατί είμαι σίγουρη ότι είναι δουλειά υψηλού επιπέδου!!!

congrats :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Respect John :T: Από την στιγμή που ξεκίνησες να το σχεδιάζεις σου είπα ότι μου άρεσε πολύ σαν ιδέα, να λοιπόν που υλοποιήθηκε :drinks: Ευανάγνωστα, περιεκτικά και to the point. Αναμένω και τα επόμενα parts.

Job well done :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now