John-X

GSXR 600 Ξύσιμο μέχρι αηδίας By John-X

Recommended Posts

Ωραίος John, αλλα για ακόμα καλύτερα, σκέψου να αγοράσεις κάποια Go Pro ή Nilox Foolish που έχουν ευρυγώνιο φακό και θα έχεις πολύ ομορφότερο και ποιοτικότερο πλάνο, αργότερα κάποια βεντούζα και πάνω στην μηχανή/κρανος !

Άλλη αίσθηση θα δώσεις σε αυτόν που βλέπει το video !!

Ρίχτο και εδώ, είχαμε φτιάξει thread για μηχανές ;)

Καλή συνεχεια !!

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!:T:

Για go pro το εχω υποψην εχει ενας φιλος μου δεν θυμαμαι μοντελο αλλα την πηρε καμια 400αρα ο τρελος.....Θα βγαλουμε με αυτην καποια στιγμη οταν βαλω λαστιχα γιατι αυτα στο video ειναι ΣΑΠΙΛΑ μπροστα ειναι ετοιμο να βγουν λυνα στα πλαγια :hehe: και παλι εξυνε το μαμηδι.Εννοειτε παντα εξοπλισμο ασε που χωρις δερματινα δεν στριβεις....νιωθεις ξεμπαρκος ενω με εξοπλισμο δενεις με την μηχανη.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος συνονόματε!

Το κράνος και η στολή είναι η βάση για μια μηχανή + τα πάρα πολλά που πρέπει να κάνεις για να καταλάβει ο εγκέφαλος σου να μην κομπλάρει σε διάφορες καταστάσεις!

Link to comment
Share on other sites

αυτο που ειπες με το κρανος μου θυμιζει την ζωνη στο καρο μου... αν για τον α λογο δεν την φορεσω ακομα και για 2-3 μετρα νιωθω αποκομμενος τελειως απο το αμαξι

better safe than sorry though

καποια στιγμη θα την νιωσω και εγω αυτην την αδρεναλινη της γρηγορης μηχανης ! :P

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ωραίος φίλε αλλά στο μόνο που διαφωνώ είναι ότι είναι σε δρόμο...δεν πάω σαν τον άνθρωπο και ούτε βγάζω την ουρά μου απ έξω απλά πρόσεχε φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Tα μεγαρα ειναι μακρια ρε γ@μ@το απο μενα βασικα οχι μακρια απλα θες 100ε βανζινες πηγαινε ελα χωρια του τι θα καψεις μεσα στην πιστα + τα λαστιχα 350ε που θα τα λιωσεις σε ενα track day χαλαρα + οτι μετα πρεπει να γυρισεις βραδυ απο μεγαρα λιωμενος να πας ευβοια (επικινδυνο).Ειναι μια διαδικασια με πολλα εξοδα και λιωσιμο και να κανεις και δυο μερες κοπανα απο την δουλεια..Eνω τωρα φοραμαι στολες ανεβενουμε βουνο που ειναι 5 λεπτα και δεν υπαρχει ψυχη και κανεις την κ@βλ@ σου με 10ε βενζινα.Και μετα πας για πιτογυρο οπως εισαι με τα δερματα :hehe: και φευγεις ξεκουμποτος εννοειτε :hehe: :hehe:

Παντος ενα track day θα το κανω καποια στιγμη σιγουρα το εχω στο προγραμμα.Ειναι φοβερη εμπειρια.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το βιντεο απο κατω ειμαι 19 χρονων και ηταν οι πρωτες μερες που μαθενα να ξυνω με το CBR 600 μου ενα ninja 250 και ενα PGO 250.

Ειναι το πρωτο βιντεο που ειχα φτιαξει τοτε με ξυσιμο.Δεν λεει πολλα αλλα εχει μια νοσταλγια.

[video=youtube;pBMW0xAyfEg]

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα παλιο και ξεπερασμενο.

Με R1 και Diablo superbike λογικο να πιανει τετοιες μοιρες.Και μην ξεχναμε οτι το δικο μου μηχανακι ειναι πλεον 13 χρονων μιλφαρα και δεν εχει προδιαγραφες για μεγαλες κλησεις αλλα μονο τα guts που εχει ο αναβατης να το παει τεζα:shades:

από ότι βλέπω είσαι δεξιόστροφος περισσότερο!Και εγώ με τις αριστερές δεν τα πήγαινα καλά!

Ναι περιπου......im working on it.....οταν ειχα το cbr εξυνα καλητερα απο αριστερα μολις πηρα το gsxr εξυνα απο δεξια.....dont know τι παιζει νιωθω οτι κατι με ενοχλει στους μαρσπιεδες βασικα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

έφυγα και νέκρωσε το θέμα;

Είναι δυνατόν;

Τώρα που έκανα και αλλαγές και στην μηχανή μας βάλανε και σε περιοδικό αλλά και σε διαγωνισμό με μηχανές στο facebook :P

Link to comment
Share on other sites

φημες λενε οτι τωρα με την αφιξη της kawasaki h2r, θα ριξει και ο [MENTION=543]Trabakoulas[/MENTION] εναν κομπρεσορα στην r1 και θα κατεβει σε drag αγωνες στας Ευρώπας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now