abantaz

LG g pad 8,3 ή nexus 7

Recommended Posts

Γεια σας, είμαι νέος στο forum και θέλω τη βοήθεια σας όσον αφορά την επιλογή της tablet συσκευής που θέλω να αγοράσω, είμαι ανάμεσα στο lg g pad 8.3 και στο nexus 7 2013... Στο lg με προσελκύει περισσότερο η οθόνη (μέγεθος) ενώ στο nexus το πλεονέκτημα των αναβαθμήσεων. Σε τι από τα δύο να δώσω προτεραιότητα κατά τη γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα abantaz, είναι όντως ωραίο το lg εντάξει αναβαθμίσεις τώρα δεν είναι κ τόσο σημαντικές, παλιά το android ήταν άθλιο μετά την 4.1 όλες καλές είναι σταθερές και χωρίς προβλήματα.

[video=youtube;2NUgvhlr9X8]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα abantaz, είναι όντως ωραίο το lg εντάξει αναβαθμίσεις τώρα δεν είναι κ τόσο σημαντικές, παλιά το android ήταν άθλιο μετά την 4.1 όλες καλές είναι σταθερές και χωρίς προβλήματα.

[video=youtube;2NUgvhlr9X8]

Και εγώ προς το lg καταλήγω, απλά δεν είχα ποτέ android συσκευή και δε γνωρίζω τα πλεονεκτήματα των αναβαθμίσεων! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Οι 7 είναι τραγικά κοντά στις διαστάσεις του s4 μου και το χω δει από κοντά..δεν λέει για tablet..το tablet το αγοράζεις για το επιπλέον χώρο και δεν λέει στις 7" από 8 και πάνω!

Το απόλυτο για μένα ειναι το ipad mini 2 με την retina αλλά που λεφτά γι αυτό το διαολάκι! Αυτό είναι το απόλυτο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now