MetallicGR

Έρχονται τα Galaxy S4 και S4 mini Black Editions

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Έρχονται τα Galaxy S4 και S4 mini Black Editions]http://www.hwbox.gr/images/metro/news_images/samsung4.png[/NEWS_IMG] Η μαύρη έκδοση του δημοφιλούς smartphone βρίσκεται προ των πυλών.

Η Samsung φέρεται να ετοιμάζει τις Black Editions των Samsung Galaxy S4 και Samsung Galaxy S4 mini. Μάλιστα, σύμφωνα με δημοσίευμα της ιστοσελίδας Sam Mobile, οι νέες εκδόσεις των εν λόγω συσκευών θα διαθέτουν "βαθύ" μαύρο περίβλημα και αναμένεται να αποκαλυφθούν στο επερχόμενο Mobile World Congress 2014. Να σημειωθεί επίσης ότι το Galaxy S4 mini θα διατεθεί και σε Dual SIM έκδοση, ενώ για την ώρα δεν υπάρχουν πληροφορίες για το αν θα υπάρξουν περαιτέρω αλλαγές/βελτιώσεις στο hardware των δύο smartphones. Κλείνοντας, να υπενθυμίσουμε πως το Samsung Galaxy S4 κυκλοφορεί ήδη σε 7 χρωματισμούς και είναι το μοναδικό κινητό που διατίθεται σε τόσες αποχρώσεις.

[img_ALT=Έρχονται τα Galaxy S4 και S4 mini Black Editions]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums277-picture19700.jpg[/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ποιο επική μαυρίλα από αυτό που έχω ήδη! Πάντως με 400 κάτι ευρώ που κάνει σήμερα παίζει μόνο του!

Όχι και μόνο του. Το LG G2 είναι πιο καλό αλλά η Sammy πουλάει λόγο του ονόματος που έχει δημιουργήσει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και μόνο του. Το LG G2 είναι πιο καλό αλλά η Sammy πουλάει λόγο του ονόματος που έχει δημιουργήσει.

και του (κακού) ονόματος που έχει δημιουργήσει η LG. Mαζί πάνε αυτά ρε.

Link to comment
Share on other sites

Το LG G2 είναι πιο καλό

Όλα σχετικά είναι. Έχει μεν καλύτερο hardware (στην πράξη καμία διαφορά imo), αλλά είναι unibody, που σημαίνει μη ανταλλάξιμη μπαταρία και χωρίς sd card... Προσωπικά τα 16 (ελεύθερα 11), ακόμα και τα 32GB ενσωματωμένης μνήμης δεν μου επαρκούν. Θεωρώ μεγάλο fail και τις δύο προαναφερόμενες ελλείψεις. Αν προσθέσεις και το community και το support που θα έχει το S4 για πολλά χρόνια ακόμα, εξακολουθώ και το θεωρώ καλύτερη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι πλαστικα ταπερακια για τα κεφτεδακια της μαμας. Επισης ακομα δεν βαρεθήκατε να αλλάζετε rom σαν τα σώβρακα ?

Oυτε μια ταμπλετα δεν μπορει να βγαλει η LG. Το 8.3 pad εχει του LAG το ΚΑΓΚΕΛΟ!

O icy απο εκει ανα τρεις μερες πλυντήριο!!! :hehe:

O jax βλεπει εφιαλτες στο δρομο με τα lags!!!hehe.gif

Μονο ενα ξεχωρίζει! Seba's mobile! :hehe:

Το Htc ONE παιζει μπαλα μονο του... γιατι εχει την καλυτερη οθονη την καλύτερη αναπαραγωγή ηχου, κορυφαίο σωμα συσκευής, δυνατη μπαταρια και 32 gb εσωτερικα στα 430 ευρω.

http://www.skroutz.gr/s/2958503/HTC-One-32GB.html

Ψιτ μην ακουσω για msd και τα προβλήματα που κουβαλάνε...αλλα ουτε και για τις ψευτομπαταριες της samy που στο χρονο πανω ψωφανε σαν τα κοτοπουλα!

Χιλιες φορες το γιωτοτηλεφωνο του pastel παρα samy,sony και lg...

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

Το Htc ONE παιζει μπαλα μονο του... γιατι εχει την καλυτερη οθονη την καλύτερη αναπαραγωγή ηχου, κορυφαίο σωμα συσκευής, δυνατη μπαταρια και 32 gb εσωτερικα στα 430 ευρω.

Σε τι είναι καλύτερο ρε seb? στις -0.3" οθόνη? στο μεγαλύτερο βάρος? στο μεγαλύτερο μέγεθος? στην μιικρότερη μπαταρία? στα 26gb πραγματικά που έχει κ δεν είναι επεκτάσιμα? στο ότι δεν ανοίγει? Έλα τώρα που θα μου βγάλεις και κορυφή το one..ναι έχει καλύτερο ήχο αλλά αυτό είναι ένα εγώ σου βρήκα 6 πράγματα κ δεν έγραψα για την άθλια καμερά του! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σε τι είναι καλύτερο ρε seb? στις -0.3" οθόνη? στο μεγαλύτερο βάρος? στο μεγαλύτερο μέγεθος? στην μιικρότερη μπαταρία? στα 26gb πραγματικά που έχει κ δεν είναι επεκτάσιμα? στο ότι δεν ανοίγει? Έλα τώρα που θα μου βγάλεις και κορυφή το one..ναι έχει καλύτερο ήχο αλλά αυτό είναι ένα εγώ σου βρήκα 6 πράγματα κ δεν έγραψα για την άθλια καμερά του! :hehe:

Επίδοξε φωτογράφε μου εσυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επίδοξε φωτογράφε μου εσυ!!!

Τελος η HTC. Sorry :)

Περι LG G2:

LG G2=κινηταρα... Περι μνημης και τετοια, παρτε φλασακια οι εξωτερικους σκληρους που να εχουν και οθονη και να ειναι και media players. Ακου εκει δεν σας φτανουν τα 32gb. Ο Χριστος και η Παναγια!

Video Γαμου τραβατε, ή ακουτε ολη την παγκοσμια δισκογραφια!

Πριν 7-8 χρονακια δεν ειχατε πανω σας ουτε oυτε 1gb!

Kινητο ειναι οχι πολυμηχανη με δυνατωτη στεγνωτηρα μαλλιων!

Απλα το G2 εχει την καλυτερη οθονη σε κινητο, την καλυτερη καμερα σε κινητο και το καλυτερο μεγεθος παρα την πολυ μεγαλη οθονη που εχει καθως το frame ειναι πολυ λεπτο δεξια και αριστερα απο την οθονη επειδη τα κουμπακια ειναι πισω και συγκεκριμενα κατω απο την καμερα!

ΜΠΑΤΑΡΙΑΡΑ

με φουλ 3G σχεδον μια μερα! TI AΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ?

Tι ηχους και μ@λ@κιες λες και ακουτε απο το ηχειο ποτε τπτ. Του G2 παντως που το εχει ο bro μια χαρα ηχο βγαζει!

Επισης η LG σαν να εφτιαξε λιγο τα android της καθως δεν εχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ LAG, ΟΥΤΕ ΕΝΑ και ειμαι ΚΑΘΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Κανονισε να πεις τπτ [MENTION=950]Sebastian[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν περίμενα και κανένα σοβαρό επιχείρημα ρε Ορέστη..:)

Επισης η LG σαν να εφτιαξε λιγο τα android της καθως δεν εχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ LAG, ΟΥΤΕ ΕΝΑ και ειμαι ΚΑΘΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Μάλλον είσαι πολύ light κάθετος χρήστης..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο public και plaisio για αρκετή ώρα κ δεν με εντυπωσίασε το κινητό. Και οι 2 συσκευές λαγκαραν στα χέρια μου! Το ξέρω ότι είναι σε ράφια καταστημάτων κ δουλεύουν όλη μέρα αλλά αυτό για μένα δεν είναι δικαιολογία, το s4 όταν το είχα δει στα μαγαζιά πριν το πάρω δεν τα έκανε αυτά. Ίσως και να πέτυχα στην περίπτωση αλλά 2 φορές ρε γμτ..

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο αρρωστος με τα λαγκς και οτι εχει σχεση με αυτα...

το αγορασε ο αδερφος και πραγματικα το κινητο παει μπαλα!

ειναι 1-2 κλικ πιο γρηγορο απο το s4 και η οθονη του απλα δεν συγκρινεται... ΟΛΕΣ οι Amoled πιξελιαζουν!

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του είναι φανταστική όντως κ έχει κ τον s800 μέσα οπότε είναι λογικό να είναι γρηγορότερο, όμως το ίδιο άρρωστος είμαι κ εγώ με το lag :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί πως δεν κλείνει ποτέ το ίντερνετ. Το g2είναι και σχεδόν τέσσερις μήνες πιο μετά κινητό από το s4 με ότι σημαίνει αυτό. Αν αγόραζα τώρα μπορεί να έπαιρνα και Γω LG είναι πολύ όμορφο αλλά το after sales software support είναι για τα πανηγυρια.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now