Recommended Posts

Συμπαθέστατο το SE και σε τιμή που πλέον προσεγγίζεται, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί το έκαναν τόσο "ρηχό". Σαν να στόχευαν σε ένα συγκεκριμένο βάθος και έβγαλαν και το μισό PSU απ' έξω για να το πετύχουν...

:T: @ chris2005dim

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι επιβλητικό, σίγουρα είναι διαφορετικό από αυτό που συναντάει κανείς στον ανταγωνισμό, αλλά μια τα σχεδιαστικά λάθη, δυο η άφθονη χρήση πλαστικού (βλέπε και Cosmos II) στα δικά μου μάτια δεν το κάνουν 1η επιλογή, σε αντίθεση με το 750D που είναι πιο πρακτικό, αν και πιο συντηρητικό.

Congrats [MENTION=3782]chris2005dim[/MENTION] :T:, ωραία και αναλυτική παρουσίαση!

Link to comment
Share on other sites

Οφθαλμοφανέστατα ένα μικρό αδερφάκι του Cosmos II, σε πολύ πιο προσιτή τιμή, μόνο οπτικά όμως. Σαφώς λείπουν αρκετά πραγματάκια-χαρακτηριστικά, φαίνεται ότι χρησιμοποιείται η ίδια συνταγή της πλαστικούρας του Cosmos II(Βασίλη, ακόμα περιμένω να μου στείλεις το hot-swap bay που έσπασε με την 1η χρήση από το Cosmos II, άσχετο), η τιμή βέβαια είναι αρκετά δελεαστική. Στον αντίποδα βέβαια, υπάρχουν και πολλές άλλες αξιόπιστες λύσεις σε αυτό το επίπεδο τιμής.

Χρήστο, πολύ ωραία προσέγγιση, ωραία γλώσσα, μεστό κείμενο. Συνέχισε τα ωραία reviews, boy

Link to comment
Share on other sites

Το κουτάκι έφτασε στα χέρια μου πριν 4 μέρες. Το έβγαλα μόνο να το δω και ξαναμπήκε στο κουτί του μέχρι να πάρω και τα υπόλοιπο πράγματα που θα το "γεμίσουν". Όντως είναι ένα μικρό αδελφάκι του cosmos 2, με αρκετό πλαστικό. Για μένα είναι το πιο όμορφο, πρακτικό και πλέον οικονομικό κουτί στην κατηγορία του. Και αυτή δεν είναι full tower....

Η παρουσίαση εξαιρετική!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now