MetallicGR

Phanteks Enthoo Primo White Edition

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Phanteks Enthoo Primo White Edition]http://www.hwbox.gr/images/metro/news_images/phanteks.png[/NEWS_IMG] Το νέο PC Chassis της εταιρείας είναι κοντά.

Η Phanteks, μια εταιρεία σταθμός στην κατασκευή κουτιών και λοιπών περιφερειακών, αποκάλυψε το νέο κουτί της που ακούσει στο όνομα Enthoo Primo White Edition. Το κουτί διαθέτει αρκετές μαύρες πινελιές στην εξωτερική επιφάνειά του, ενώ περιλαμβάνει LED φωτισμό για ένα μοναδικό οπτικό αποτέλεσμα. Ο tool free σχεδιασμός κάνει την τοποθέτηση hardware εύκολη υπόθεση χάρη στα ειδικά brackets. Υπάρχει αρκετός χώρος για να τοποθετήσετε την υδρόψυξη της αρεσκείας σας, ενώ το PSU του βρίσκεται θερμικά απομονωμένο από το υπόλοιπο hardware. Το Enthoo θα ξεκινήσει το ταξίδι του στην αγορά τον Φεβρουάριο στην τιμή των $249.99 MSRP.

[img_ALT=Phanteks Enthoo Primo White Edition]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums294-picture20726.jpg][/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

Από την photo εμένα μου κάνει για το Plastic Απογοήτευση of the year!

Μακάρι να δούμε κανα review σύντομα και να με διαψευσω γιατι μ'αρέσει η Phanteks!

Υπάρχουνε ήδη reviews ... από HardwareCanucks κλπ.... Πάντα το λευκό χαλάει λιγο την ποιότητα εμφάνισης του πλαστικού.. στο review εδώ θα δεις πως στο μαύρο φένεται αρκετά sexy ;)

Link to comment
Share on other sites

Χμ....όχι δεν μ'αρέσει! Το σχέδιο με τις εσοχές στην πρόσοψη μου θυμίζει την δεκαετία που πέρασε από θέμα design!

Και δεν θυμίζει κάτι καλό βάση των γούστων και των κριτηρίων μου :(

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα όλα θέμα γούστου είναι σε εμένα φένεται όμορφο ... :P Από άποψη features και watercooling potential (μιας και μιλαμε για ενα κουτί για enthousiasts) για τα λεφτα του ειναι παρα πολυ καλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις μα μην τρελαθούμε γαμώ, case of the year.

Εντάξει ξέρω ότι τα PC Cases είναι υποκειμενικό θέμα - ο άλλος μπορεί να γουστάρει να πάρει πλαστικούρα με λαμπιόνια και φιόγκους, αν του αρέσει με 'γεια του με χαρά του. Αλλά εκτός αυτού είναι πιο υπερτιμημένο κι απ' τα τροφοδοτικά της Enermax :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις μα μην τρελαθούμε γαμώ, case of the year.

Εντάξει ξέρω ότι τα PC Cases είναι υποκειμενικό θέμα - ο άλλος μπορεί να γουστάρει να πάρει πλαστικούρα με λαμπιόνια και φιόγκους, αν του αρέσει με 'γεια του με χαρά του. Αλλά εκτός αυτού είναι πιο υπερτιμημένο κι απ' τα τροφοδοτικά της Enermax :hehe:

ζωγραφισες τον [MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION] :hehe:

θα παρω κανα τετοιο με Leds κλπ και θα τον διωξει η Αγνη!

Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή έχει ωρέ! Εδώ το Κόσμος είχε 350 και ουτε κανε ενα γκρομετ στο κατω μερος της μητρικης!! :hehe: Για νερουλάδες κ μονο ειναι το κουτι κ μαλιστα τους χαρντκοραδες

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now