Recommended Posts

Έχω κρατήσει σχεδόν όλα τα παλιά κινητά και μες σ' αυτά ήταν ένα ZTE Blade και το Optimus 2X. Οπότε τα έβγαλα ξανά για ένα CPUZ validation να πάρουμε κάνα έξτρα ποντάκι και με το Optimus δεν είχε ασχοληθεί κανείς :hehe:

George_oc`s HWBOT Prime score: 757 pps with a Tegra 2 250 AP20H (Ventana) 1000MHz

1st out of 1 λέμε :P, φάση έχει το prime στο κινητό. Κάνεις sing in στο 2ο tab και με το που το τρέξεις κάνει απευθείας upload το score αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

George_oc`s HWBOT Prime score: 355 pps with a BCM21654G 1000MHz

Έλα το Samsung Galaxy Fame, μέχρι να τα κατεβάσω και να τα τρέξω μου έβγαλε τη πίστη τόσο αργό που είναι :hehe::hehe:

Πήρα και Global πόντους ε, 277th out of 289 με 1πύρηνο CPU :hehe:

Για πες πως το τρέχεις στο κινητό; :hmmm:

Α τελικά υπάρχει στο play store. :P

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Για πες πως το τρέχεις στο κινητό; :hmmm:

Α τελικά υπάρχει στο play store. :P

Yeap κάνεις και Sign In στο δεύτερο tab που γράφει Leaderboard και με το που το τρέξεις σου ανεβάζει αυτόματα το αποτέλεσμα. Για αυτό το wall της ομάδας μας είναι γεμάτο από scores σου ε; :hehe: Την χτύπησες όμως τη πρωτιά :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι ναι, το παράκανα. :o

Καλά έκανες ρα, αφού χτύπησες τη κούπα :D:T:

Αν κλείνεις τα υπόλοιπα processes (force stop μέσα από τα settings), δίνει καθόλου καλύτερο score; Γιατί είδα ότι μάζεψες καμιά 50αριά πόντους. Όχι ότι θα τα ξανατρέξω τώρα, απλά να το έχω υπόψη μου από την επόμενη φορά, αν αξίζει καθόλου να το κάνω :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ξέρω τι θέλει processes κτλ αλλά τα καλά σκορ τα έκανα πάντα μετά από restart μέσα στα επόμενα 2-3 λεπτά. :P

Μετά σταθεροποιούνταν γύρω στο 370.

Σκέφτηκα να αφαιρέσω και εφαρμογές μήπως τρώγανε πόντους αλλά δεν το έκανα τελικά.

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ξέρω τι θέλει processes κτλ αλλά τα καλά σκορ τα έκανα πάντα μετά από restart μέσα στα επόμενα 2-3 λεπτά. :P

Μετά σταθεροποιούνταν γύρω στο 370.

Σκέφτηκα να αφαιρέσω και εφαρμογές μήπως τρώγανε πόντους αλλά δεν το έκανα τελικά.

Εγώ θα "έψαχνα" την java. :P :p

Link to comment
Share on other sites

Οποίος ξέρει να πειράζει την Java ας πει 2-3 πράγματα. Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι να παίζετε με το java sdk 8.2 ή 8.4. Καλύτερο για μένα ήταν το 8.2 έδινε τα πιο ψηλά αποτελέσματα τις φορές που bugαρε ψηλά. Το 8.4 δίνει ψηλά αλλά όχι όσο το peak του 8.2.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος ξέρει να πειράζει την Java ας πει 2-3 πράγματα. Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι να παίζετε με το java sdk 8.2 ή 8.4.

Τέτοια θέλουμε να μάθουμε ^^

[MENTION=199]Johnnymous[/MENTION] Γιάννη έχεις τίποτα κατά 'νου εσύ; :D

Link to comment
Share on other sites

Ατύχησα με το Samsung Core S Duos 2 που έχω, δεν έχει leaderboards για αυτό το μοντέλο GT-S7582 το HWBOT και δεν μπορώ να ανεβάσω σκόρ. Άνοιξα και support ticket για να το περάσουν. Πάντως έβγαλα 832 πόντους με αυτό φάση είχε!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now