Nickolaos

4 μήνες χωρίς internet η HOL

Recommended Posts

Καλησπέρα.Έκανα μια έτηση για καινούργια γραμή στη vodafone(hol) στα τέλη οκτωμβρίου με σκοπό το internet στη Λαμία για το φοιτητόσπιτο και ακόμα δεν έχουν κάνει κάτι.Το άφησα και εγώ στην τύχη του μιας και έχω μια ubiquiti που κάνει θαύματα για να μπώ στην θέση ενός απλού φοιτητή που δεν γνωρίζει και πολλά και απλά θέλει μια γραμμή να κάνει τα στοιχειώδη.Πραγματικά πώς να το διαχειριστώ αυτό το χάλι.Είναι απαράδεκτο!

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 4 μήνες? Ε αφού είναι χάλι, πάρε τους τηλέφωνο, πές τους πως δεν είχες ποτέ Internet και να διακόψουν

κάθε διαδικασία και φυσικά να μην πληρώσεις δεκάρα.

Μετά βάλε OTE να τελειώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είχα πάθει με τη forthnet στην Αθήνα. Μετά από 3.5 μήνες όλο από Δευτέρα σε Δευτέρα με πήγαιναν. Ώσπου πήγα στο κατάστημα του Αιγάλεω το οποίο ήταν γεμάτο εκείνη τη στιγμή από κόσμο και τους ξέχεσα. Τους προειδοποίησα να μην τολμήσουν να συνεχίσουν τη διαδικασία μετά από εκείνη τη μέρα και δημιουργήσουν πρόβλημα αφού θα πήγαινα αλλού. Ξέρεις Ράμπο φάση κι έτσι. Αφού μόλις βγήκα από το κατάστημα ήρθαν 2 άτομα που ήταν μέσα και με ρώτησαν τι έγινε γιατί ήθελαν να κάνουν κι αυτοί και φυσικά το γείωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Έκανα μια έτηση για καινούργια γραμή στη vodafone(hol) στα τέλη οκτωμβρίου με σκοπό το internet στη Λαμία για το φοιτητόσπιτο και ακόμα δεν έχουν κάνει κάτι.Το άφησα και εγώ στην τύχη του μιας και έχω μια ubiquiti που κάνει θαύματα για να μπώ στην θέση ενός απλού φοιτητή που δεν γνωρίζει και πολλά και απλά θέλει μια γραμμή να κάνει τα στοιχειώδη.Πραγματικά πώς να το διαχειριστώ αυτό το χάλι.Είναι απαράδεκτο!

Διακοπή, αίτηση @ OTE. Μπορεί να μην έχουν τις ίδιες προσφορές ή κάτι τέτοιο, αλλά στην περιφέρεια απ' ότι βλέπω δύσκολα μπορείς να εμπιστευτείς άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Διακοπή, αίτηση @ OTE. Μπορεί να μην έχουν τις ίδιες προσφορές ή κάτι τέτοιο, αλλά στην περιφέρεια απ' ότι βλέπω δύσκολα μπορείς να εμπιστευτείς άλλους.

Απ ότι ξέρω, πλέον και ο ΟΤΕ έχει καλές προσφορές. Αλλά ναι όπως και να το κάνουμε, όπου δεν είναι κέντρο κέντρο είναι πιο σίγουρη λύση ο ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι ξέρω, πλέον και ο ΟΤΕ έχει καλές προσφορές. Αλλά ναι όπως και να το κάνουμε, όπου δεν είναι κέντρο κέντρο είναι πιο σίγουρη λύση ο ΟΤΕ.

Τώρα μιλάμε για διαφορές μέσα στο 5ευρο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now