Recommended Posts

Αυτο με το rage quit το επαθα την προηγουμενη season και δεν μπηκα καν στον κοπο να ανεβω rank σε αυτη το παω χαλαρα και εχει πολυ πλακα, περναει κ η ωρα...

Link to comment
Share on other sites

μετά από πολλά rage quit το έκανα uninstall..RNG IS REAL!! όταν πας arena και ο άλλος έχει 4 flamestrike τι να το κάνω..
Αυτο με το rage quit το επαθα την προηγουμενη season και δεν μπηκα καν στον κοπο να ανεβω rank σε αυτη το παω χαλαρα και εχει πολυ πλακα, περναει κ η ωρα...

Ρε παιχνίδι είναι, χαλαρά. Σου σπάει τα νεύρα σε κάποια φάση; Άσ' το να πάει στο καλό, φτιάξε ένα τρολοdeck και παίζε casual απλά για να περνάει η ώρα. Όλα τα card games έχουν το element της τύχης. Κι εγώ είμαι salty πολύ συχνά με διάφορα που βλέπω, απλά κάνω ένα break και that's it.

On another note, παρουσίασαν τρεις ακόμα κάρτες από το Blackrock adventure.

Πέταμα

NKXMP0912ZGE1425964796234.jpg

Πέταμα

GVXTT1TL41HB1425964796240.jpg

OpieOP. Ξεκλειδώνει και τα current και τα future overloaded crustals. Staple σε όλα τα shaman decks από 'δω και στο εξής, έκαναν το overload advantage :hehe:https://twitter.com/bdbrode/status/575346406266793984

1GXP6CO1X6YE1425964796432.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλα παίζεται ακόμα?

αμα θέλω να σπαστω παιζω λολ ρε φιλε πριν μπεις στο γκαμ τρως τα βρισιδια της Ζωής (οχι της δικιας σου πλεον) ^^

και αμα τα κανεις μιούτ τα κολοπαιδα ξεκινανε το σπαμμ με τα πινγκ το κερατο τους.

Link to comment
Share on other sites

καλα παίζεται ακόμα?

αμα θέλω να σπαστω παιζω λολ ρε φιλε πριν μπεις στο γκαμ τρως τα βρισιδια της Ζωής (οχι της δικιας σου πλεον) ^^

και αμα τα κανεις μιούτ τα κολοπαιδα ξεκινανε το σπαμμ με τα πινγκ το κερατο τους.

Γιατι να σπαστείς ; Αν δεν θελεις ντε και καλα να πας legend απλα κανεις τα games σου στο casual και οταν εχεις τα gold και καμια arena και

περνας την ωρα σου!

Link to comment
Share on other sites

Ψησου για την HWBox_HS team :P

Πρέπει να πάμε legend κάποια στιγμή ή να ξεκινήσουμε να μπαίνουμε σε κάνα τουρνουά πρώτα :P

Σου είπα τον Νοέμβρη είχα μπει στο Zotac cup και αποκλείστηκα στον πρώτο γύρο τσακ μπαμ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάμε legend κάποια στιγμή ή να ξεκινήσουμε να μπαίνουμε σε κάνα τουρνουά πρώτα :P

Σου είπα τον Νοέμβρη είχα μπει στο Zotac cup και αποκλείστηκα στον πρώτο γύρο τσακ μπαμ :hehe:

Δεν βαριεσαι εμεις θα παμε για το afterparty με μπίρες ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάμε legend κάποια στιγμή ή να ξεκινήσουμε να μπαίνουμε σε κάνα τουρνουά πρώτα :P

Σου είπα τον Νοέμβρη είχα μπει στο Zotac cup και αποκλείστηκα στον πρώτο γύρο τσακ μπαμ :hehe:

J2vL6LB.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now