MetallicGR

Η παραγωγή iPhone 4 συνεχίζεται στις ανερχόμενες αγορές

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Η παραγωγή iPhone 4 συνεχίζεται στις ανερχόμενες αγορές]http://www.hwbox.gr/images/metro/news_images/apple2.png[/NEWS_IMG] Η Apple θα συνεχίσει να διαθέτει το iPhone 4 στις ανερχόμενες οικονομίες προς αύξηση των μειωμένων ποσοστών.

Όπως φαίνεται να διαδίδουν φήμες, η Apple θα συνεχίσει την παραγωγή iPhone 4 στις ανερχόμενες οικονομίες (Ινδία, Βραζιλία και Ινδονησία) προς αύξηση του χαμηλού μεριδίου αγοράς. Οι Economic Times λένε πως η εταιρεία θα τιμολογήσει αρκετά ανταγωνιστικά τη συσκευή της, ενώ η παραγωγή έχει ήδη ξεκινήσει στο εργοστάσιο της Foxconn στην Κίνα. Αυτή είναι ίσως η πρώτη φορά που βλέπουμε το "restart" ενός discontinued τηλεφώνου, από την εταιρεία.

[img_alt=Η παραγωγή iPhone 4 συνεχίζεται στις ανερχόμενες αγορές]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums304-picture21726.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό κινητό μαζί με το 3310 στο μουσείο τώρα!:hehe: Πάνε να πιάσουν κορόιδα και τις ανερχόμενες αγορές ε...άσε μας ρε apple!! 4 χρονών κινητό θα το πουλάει 200 ευρά? ουστ!!!

Link to comment
Share on other sites

επιτελούς θα μπορέσω να πάρω iphone στη μάνα μου :hehe: εγώ 3gs η αδερφή μου 4s ε να μην έχει και η μάνα ένα ? ο πατέρας πως ξέφυγε και έχει ακόμα νοκια απορώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

επιτελούς θα μπορέσω να πάρω iphone στη μάνα μου :hehe: εγώ 3gs η αδερφή μου 4s ε να μην έχει και η μάνα ένα ? ο πατέρας πως ξέφυγε και έχει ακόμα νοκια απορώ :hehe:

ή μηπως εσεις ξεφυγατε ;)???

Link to comment
Share on other sites

σιγά μωρέ εγώ το πήρα με επιδότηση όταν βγήκε , η αδερφή μου μεταχειρισμένο πέρυσι οπότε κομπλέ . δεν είμαι τρελός να δώσω τόσα λεφτά για κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now