GoriLLakoS

HwBox Hellas O/C Team: Cinebench R15 Scores

Recommended Posts

Εννοείται CM SEIDON 240M σταθερή αξία και ο 8350 στα 5.1ghz είχε 63 βαθμούς μετά από 30 λεπτά Prime! Σκυλί λέμε η υδρόψυξη!

Εγώ έχω την 120Μ και είμαι εξίσου ευχαριστημένος παρόλο που είναι μικρούλα. Με τον 4770Κ @ 4.7GHz 4c/8t έβγαζα 3DMark06 CPU test ξανά και ξανά και ξανά :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 120Μ και είμαι εξίσου ευχαριστημένος παρόλο που είναι μικρούλα. Με τον 4770Κ @ 4.7GHz 4c/8t έβγαζα 3DMark06 CPU test ξανά και ξανά και ξανά :D

Φαντάσου τι θα έκανες αν είχες αυτήν δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Πάτα να τρέξει και αμέσως πάτα το Windows Key+M. Αν ξανάρθει πάνω τότε ξαναπάτα το. Διαφορετικά περίμενε 1-2 sec παραπάνω και πάτα το μετά. Συνήθως το πρώτο πιάνει καλύτερα. Α, και βάλε drivers κάρτας γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Πάτα να τρέξει και αμέσως πάτα το Windows Key+M. Αν ξανάρθει πάνω τότε ξαναπάτα το. Διαφορετικά περίμενε 1-2 sec παραπάνω και πάτα το μετά. Συνήθως το πρώτο πιάνει καλύτερα. Α, και βάλε drivers κάρτας γραφικών.

^^^^

Το high priority και κλείσιμο explorer.exe δεν με βοηθά τόσο, άντε να δώσε 2-3 cb παραπάνω, αλλά νομίζω ότι είναι τυχαία η διαφορά για αυτό το τρέχω μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now