Recommended Posts

Νόμιζα πως έιχαμε ήδη τέτοιο θέμα αλλά είδα πως έχουμε πολλά διάσπαρτα με προσφορές!

Ας το εγκαινιάσω λοιπόν το θέμα μιας και το ανοίξα μέ ένα κουτάκι Cooler Master από

την Cosmodata.

CoolerMaster K350 στα 29.90? εδώ. Μου ήρθε από NewsLetter εδώ. Κωδικός για να ξεκλειδώσει η τιμή είναι CSCM40.

Link to comment
Share on other sites

Cooler Master Storm QuickFire TK Mechanical Gaming Keyboard : Msystems.gr - Προϊόντα - Cooler Master Storm QuickFire TK Mechanical Gaming Keyboard - Brown . Με τη χρήση promo code : QuickFire , κατά τη παραγγελία σας στη σελίδα μας - το προιόν το προσφέρουμε στα : 88.99? !

Msystems.gr - Προϊόντα - Cooler Master Storm QuickFire TK Mechanical Gaming Keyboard - Brown

Promo code : QuickFire

EDIT: Είναι το TK Stealth, όχι το απλό TK.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτοί βγήκαν με τέτοια τιμή γιατί κανένας δεν πιάνει τις ταχύτητες που λέει!

Η τιμή είναι πολύ καλή αλλά δεν ξέρω σαν προϊόν εάν είναι καλό!

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανένα μήνα είχε βγει και σε προσφορά ο 120GB και στο insomnia είχε γίνει μεγάλη συζήτηση για τις ταχύτητες και τα τσιπάκια κτλ. Αρκετοί τους γύρισαν πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτοί βγήκαν με τέτοια τιμή γιατί κανένας δεν πιάνει τις ταχύτητες που λέει!

Η τιμή είναι πολύ καλή αλλά δεν ξέρω σαν προϊόν εάν είναι καλό!

κανένας Sandforce δεν πιάνει τις ταχύτητες που αναγράφει (τις αγγίζει κάτω από συγκεκριμένες περιπτώσεις) - αυτό όμως δεν κάνει τον Kingston κακό προϊόν. Για ορισμένη μερίδα ανθρώπων είναι μια χαρά, βλέπε laptop, HTPCs, για το PC της κοπέλας μου και άλλα τέτοια :P

Πριν κανένα μήνα είχε βγει και σε προσφορά ο 120GB και στο insomnia είχε γίνει μεγάλη συζήτηση για τις ταχύτητες και τα τσιπάκια κτλ. Αρκετοί τους γύρισαν πίσω.

αφού είναι βόδια, νόμιζαν ότι θα πάρουν το υπερdrive με 70 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι όπως φαίνεται, σε κάποιες φουρνιές του V300 η Kingston βάζει διαφορετικά NAND Flash τσιπάκια και δεν πιάνανε ούτε τις ονομαστικές ταχύτητες. Κάτι με asynchronous και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

εκανε την εμφανιση της η νεα r9 280.

Sapphire Radeon R9 280 Dual-X 3072MB GDDR5 PCI-Express Graphics Card [11230-00-20G]

Περίπου 239? όταν στην Ελλάδα ξεκινάει η φθηνότερη στα 286?.

Καλό θα ήταν να κρατήσουμε αυτό το θέμα καθαρό με προσφορές απο καταστήματα που στέλνουν Ελλάδα :T:

Link to comment
Share on other sites

Περίπου 239? όταν στην Ελλάδα ξεκινάει η φθηνότερη στα 286?.

Καλό θα ήταν να κρατήσουμε αυτό το θέμα καθαρό με προσφορές απο καταστήματα που στέλνουν Ελλάδα :T:

280(non-x) ειναι αυτη bill. γι' αυτο την ποσταρα, δε πρεπει να υπαρχει ελλαδα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Kingston 480GB SSDNow V300 2.5 SATA III [sV300S37A/480G] 199?

Msystems.gr - Προϊόντα - Kingston 480GB SSDNow V300 2.5 SATA III

Is this any good?

Η Kingston όπως αναφέραμε σε προηγούμενη είδηση, άλλαξε τις μνήμες Toggle MLC της Τoshiba με Asychronous MLC (δεν θυμάμαι εταιρεία).

Αποτέλεσμα όλου αυτού είναι οι επιδόσεις του συγκεκριμένου drive να πατώσουν, μιας και χρησιμοποιεί Sandforce SF-2281.

Αν δεν σας ενδιαφέρουν οι επιδόσεις και τον θέλετε για αποθήκη (ή εγκατάσταση games κτλ) τότε προτείνεται.

Ειδάλλως υπάρχουν άλλα drives καλύτερα, όχι όμως με τέτοια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now